Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » Оптимізм зміцнює імунну систему

Оптимізм зміцнює імунну систему

Оптимізм може зберегти здоров'я, стверджують психологи з Університету Кентуккі, які з'ясували, що ставлення до життя впливає на роботу імунної системи людини

...а не лише покращує роботу серцево-судинної системи, як недавно з'ясували канадські кардіологи.

Результати дослідження показали, що люди, які ставляться до життя песимістично, мають менше шансів на успішну боротьбу з вірусною інфекцією. У такому разі будь-який стрес - від родинних сварок до невдач на роботі - збільшує шанси захворіти. Робоча група під керівництвом професора психології Сюзан Сегерсторм рік стежила за ставленням до життя 124 студентів. У цей же час постійно перевірявся і стан імунної системи учасників дослідження.

Протягом року в житті добровольців відбувалися різні події, які викликали зміни настрою: від оптимізму до песимізму і назад. Дослідники відзначили, що і сила імунітету також коливалася разом із ставленням до життя. Найбільш сильною імунна система студентів виявлялися в періоди підйому настрою і оптимістичного ставлення до життя. З появою песимістичного настрою імунітет ослаблявся.

"Коли люди ставляться до життя оптимістично, - розповідає Серегсторм в журналі Psychological Science, - їх імунна система досить сильна. Я думаю, що коли люди думають оптимістично відносно конкретних завдань в їх житті, вони менш вразливі для вірусної інфекції. Правда, чому так відбувається, ще загадка".

Автор дослідження вважає, що позитивні емоції, які дає оптимістичне ставлення до різних життєвих подій, дійсно дозволять відчувати себе набагато краще.

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!