Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » Оформлення статей на сайті

Оформлення статей на сайті

Для дотримання принципу стилістичної одноманітності зовнішнього вигляду статей сайту УНФІР — а також для зручності їх редагування — просимо вас при роботі над статтями по можливості слідувати наведеним нижче деяким нескладним правилам оформлення.

Хотілося б, щоб цим вимогам відповідали всі статті сайту УНФІР.

Слід завжди пам'ятати, що головне - це хороший, чіткий, інформаційно-багатий і неупереджений зміст, а не красиве оформлення. Навіть якщо нікуди не придатна за своїм змістом стаття і буде красиво і правильно оформлена, толку від неї все одно буде не більше, ніж від будь-якої іншої поганої статті. Але якщо стаття з якісним змістом ще і бездоганно оформлена, якщо кожному видно вкладена в неї праця автора, то це дозволяє їй піднятися на вищий рівень порівняно з такими ж інформативними, але погано оформленими текстами; саме такі статті і потрапляють в категорію опублікованих.

Зрозуміло, для написання хорошої інформативної і об'єктивної статті ці знання не так вже і необхідні - адже написати хорошу статтю завжди важче, ніж її оформити.

Структура статті
Початковий текст будь-якої статті сайту МРЦУ можна розділити на ряд самостійних блоків, наступних в певному порядку. Деякі з них можуть бути присутніми не у всіх статтях.

1. Картинка до статті
2. Основний текст статті
3. Приналежність до категорій


1. Картинка до статті
На самому початку статті, ще до тексту, з першого рядка зліва, повинна розташовуватися картинка або фото, бажано розміром не більше ніж 150х150, яка повинна зацікавити читача звернути увагу на вашу статтю.

2. Основний текст статті.
Основний текст статті набирається без абзацного відступу з одиничними пробільними інтервалами між словами. Розділення тексту на абзаци здійснюється набором одного порожнього рядка (двічі натиснута клавіша Enter). Одиничний переклад рядка не приводить до створення нового абзацу, але може бути корисний для впорядковування тексту і зручності перегляду на етапі редагування.
Механізм сайту МРЦУ забезпечує автоматичну верстку рядків, вирівнюючи текст на сторінці відповідно до індивідуальних налаштувань користувача (за умовчанням, по лівому краю), тому для розмітки основного тексту статті не слід використовувати інструменти HTML'а (шрифтове і колірне виділення).

3. Приналежність до категорій.
Після того як стаття написана, перечитайте її та визначте до якої категорії з зазначених на сайті МРЦУ вона найбільше відноситься. Якщо категорій декілька, то відмітьте ту категорію до якої, на Вашу думку, стаття тяжіє найбільше. Порядок проходження категоризаційних посилань повинен бути єдиним у всіх статей з однаковою приналежністю по категоріях.

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!