Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » Україна скотилася з 9 до 90 місця в світі за рівнем впровадження інновацій...

Україна скотилася з 9 до 90 місця в світі за рівнем впровадження інновацій...

Автор: Aryan 5 січня 2011
Львів займає в сфері розвитку ІT-технологій і програмування 3 місце в країні після Києва і Харкова. А за кількістю населення області, зайнятого у виробництві програмного продукту, посідає 1 місце. У Львові діє більш як 20 ІТ-компаній, які виробляють програмний продукт, але про них мало хто знає. «Більшість з них маловідомі всередині країни. Тому що вся діяльність, авторські права, замовлення ведуться за межами країни, бо це не вигідно робити тут. З цих причин Україна потрапляє у список малорозвинених країн, у той час як український потенціал реалізує величезну кількість проектів по всій Європі і світу», – каже Владислав Радиш.

Він наголошує, що це явище затримує розвиток конкурентоспроможності країни, а Україна ризикує втратити свій інноваційний потенціал у найближчі 15 років. «Україна перебуває в постіндустріальному періоді розвитку. Відповідно єдиний варіант, який нам пропонує сучасна економічна теорія, – це орієнтація на інновації, залучення інвестицій саме у високотехнологічні, інноваційні сфери розвитку. Якщо ми не здолаємо цих проблем, то не знайдемо свого місця у світовій економічній системі.

УНФІР-прес.

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!