Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » Бізнес-пропозиція харчового інноваційного виробництва в Україні. Шукаємо зацікавлених партнерів!

Бізнес-пропозиція харчового інноваційного виробництва в Україні. Шукаємо зацікавлених партнерів!

Сумарні витрати на сушку (підготовку, упаковку, зберігання) майже вдвічі менше ніж на заморожування і в 1,5 рази менше, ніж на консервування. Витрати на транспортування сушеної продукції в 5-10 разів менше ніж свіжої, мороженої і консервованої їжі.

При цьому за дослідженнями Державного департаменту сільського господарства США (США - світовий лідер по виробництву сушки) сумарні втрати вітамінів, органічних кислот, мікро- і макро- елементів при заморожуванні складають от 40 до 60 %, при консервуванні більше 60%, при зберіганні свіжих коренів і плодів більше 6 місяців – 50 % і більше, а при сушці - не більше 5 %.

У всьому світі виробництво сушених продуктів вигідна справа. Так Польща десятки років виробляє і продає різноманітну сушену продукцію, яка навіть там не росте. Наприклад, паприку поляки завозять з країн південної Європи і Азії, сушать, фасують і експортують також в Україну, де пропадають до 50% врожаю власного солодкого перцю. Якби український солодкий перець сушився і фасувався на наших заводах, то прибуток міг би бути до 8000 євро з 1 га. площі. (середня врожайність паприки 300 центнерів з 1 га.). Високоприбуткові й інші господарські культури: дині, абрикоси, сливи, цибуля, помідори.

В умовах України ціла галузь аграрного сектору могла б працювати на сировині, яка зараз втрачається. Нами розроблена програма розвитку аграрного сектору економіки України на базі організації безвідходного промислового виробництва сушеної рослинної продукції та її похідних.

Розрахунки показують, що при загальних витратах близько 5 000 000 Євро, - за 1 рік може бути побудований сучасний сушильний завод з виробництвом 25 тон сировини на добу разом 2 складами зберігання на 500 тон кожен.
При продуманому регіональному розміщенні, ритмічній подачі сировини і налагодженому збуті завод повністю окупляє вкладення за 2 роки експлуатації.
Для того, щоб забезпечити мінімальні потреби жителів України у високоякісних сушених продуктах (сухофрукти, коренеплоди, трави) треба побудувати біля 200 таких підприємств в різних регіонах країни.


В подальшому відбувається перехід на замкнутий цикл виробництва від вирощування «під замовлення» власної органічної (екологічно чистої) продукції на підготовлених землях підприємства до її підготовки, переробки і упаковки, зберігання і реалізації.
Зацікавленими організаціями можуть бути: держрезерв, аптеки, дитячі садки, школи, санаторії, лікарні, інтернати, мережі магазинів, підприємства харчового виробництва.

Пропонуємо Вам постійний консалтинг, технологію, замовлення обладнання, спільне формування і патентування технологічних процесів виробництва та асортименту продукції, логістику і раціональне використання енергії виробництва, повну реалізацію проекту «під ключ».


Деталі за нашими контактами!

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!