Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » Міні-авто ціною 2000 доларів робитимуть в Україні

Міні-авто ціною 2000 доларів робитимуть в Україні

Двомісний міський автомобіль розробляють Київський мотоциклетний завод та підприємство "Аріан", що у Фастові Київської області.
Дослідний зразок показали на виставці "Мотошоу-Україна 2010". Шасі та рама кузова виконані зі сталевих труб. Дах, передня та бічні панелі — з пінопласту, покритого скловолокном. Концепт має напіввідкритий кузов. Двоє дверей відриваються вгору, вздовж кузова.

Машина має чотиритактний двигун від мотоцикла "Дніпро" МТ-10. Розганяє дослідний зразок до 95 км/год. На 100 кілометрів міської дороги споживає 6 літрів бензину.
"Якщо встановити імпортний карбюратор, споживання пального знизиться до 4,5 літра”, - обіцяє технічний директор заводу Михайло Лавриненко. - Це вже шостий концепт мотоциклетного заводу. Серійна версія матиме двигун спереду. Початок виробництва запланований на кінець 2010 року".

Міні-авто коштуватиме $2000-2500. Розробники обіцяють випускати до тисячі машин на рік.
Міні-авто "Тата Нано" з такою ж ціною випускають в Індії з 2009 року. Воно вміщає 4 пасажирів. Двигун об’ємом менше літра споживає 2 літра пального на 100 кілометрів. Поки що індійські виробники продають машину лише в Індії. Щороку випускають більше 100 тисяч легковиків.

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!