Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » Економте ваші гроші й почувайте себе незалежними з альтернативними джерелами енергії!

Економте ваші гроші й почувайте себе незалежними з альтернативними джерелами енергії!

Приватний підприємець Ігор Бондар вже сім років займається квітковим бізнесом: має під містом Боярка (Київська область) тепличний комплекс, де цілий рік вирощує квіти та сільгосппродукцію. Розпочавши свій бізнес, одразу встановив біля теплиць вітряк потужністю 1,5 кіловата.

«Вітроелектростанція дає змогу використовувати електрику для наших побутових потреб, зокрема для освітлення. Ця техніка легка у використанні, надійна. Але єдине що: в Київській області в тому місці, де ми знаходимось, вітрова загрузка маленька і тому тієї електроенергії, яку ми виробляємо за допомогою вітроенергетики нам не вистачає. Однак я думаю, якщо потрібне безперебійне електропостачання, то це саме те, що треба!», - каже Ігор Бондар.

Екологічно чисто

Підприємець розповідає, що завдяки використанню вітряка навчився економити електроенергію - без зайвої потреби світло чи обігрівальна техніка не вмикається. Також Бондар наголошує, що його виробництво не забруднює довкілля, повідомляє dw-world.de. Втім, перейти на альтернативні види енергії бізнесмена змусило не сумління щодо екології, а банальна відсутність ліній електропередач у тій місцевості, де підприємець вирощує квіти.

«Найближча точка підключення до електромережі знаходиться за три кілометри. Якщо б у мене була можливість провести цю мережу, то я б провів, але від вітроелектростанції не відмовився. Бо це дуже зручно – електроенергія накопичується в акумуляторах та її можна переробляти в 220 чи 24 вольт. У своєму виробництві ми використовуємо електроклапани, які працюють від 24 вольт. Вітряк якраз може обслуговувати ці електроклапани», - пояснює підприємець.

УНФІР-інформ.

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!