Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


Автор: Aryan 3 січня 2017
ЩОВІВТОРКА, о 18.00 Засідання Інноваційного Клубу УНФІР, Київ У вівторок о 18:00 відбудеться засідання Інноваційного Клубу УНФІР на тему:

"Інноваційний процес: партнерство в дії"

Запрошуємо розробників новацій,
успішних творців,
інвесторів та благодійників,
нових членів Клубу подати заявку на участь
до 12.00 години дня засідання за телефоном:
093 246 47 90

Соціальні мережі:
ви додаєте себе, запрошуєте друзів і підтверджуєте свою участь телефоном:

Ця подія ВКОНТАКТІ!
Кількість місць обмежена!
ОБРАЩЕНИЕ К ОБЩЕСТВЕННОСТИ МИРА...ОБРАЩЕНИЕ К ОБЩЕСТВЕННОСТИ МИРА
автора выдающихся разработок науки и техники из Украины,
експерта УНФИР.Мной пройден длинный, более 40 лет плодотворный изобретательский путь. Сделано более 300 изобретений, среди которых много пионерских, круто меняющие потребительские свойства многих разделов техники.

Например, мои массовые двигатели дают безопорное безвибрационное движение, по которым можно производить всевозможные транспортные средства от автомобилей до межпланетных ракет. Есть мои безоткатные орудия по принципу импульсного безопорного движения – это оружие нового поколения. Есть двухсторонний стопорный механизм – увеличивающий на громадный порядок безаварийность работы лифтов. Есть особое колесо без пневматики и оно особонагружаемое, работающие в рессорном режиме.
ЩОП'ЯТНИЦІ о 15.00, УНФІР: навчання науковій творчості (винахідництву). Творити винаходи можуть всі!У пятницю о 15:00 відбудеться семінар УНФІР на тему:

"Навчання науковій творчості (винахідництву). Творити винаходи можуть всі!"

Запрошуємо розробників новацій, успішних творців, інвесторів та благодійників, а також бажаючих навчатись науковій творчості.

Учасники тренінгу, які успішно пройдуть весь курс навчання будуть запрошені в наукову школу УНФІР для створення і реалізації власних винаходів.

Соціальні мережі:
ви додаєте себе, запрошуєте друзів і підтверджуєте свою участь телефоном:

Ця подія ВКОНТАКТІ!

Кількість місць обмежена!

Бізнес-пропозиція харчового інноваційного виробництва в Україні. Шукаємо зацікавлених партнерів!На часі створення в Україні мережі сучасних підприємств з безвідходного виробництва широкого асортименту різних (в тому числі традиційних для українського споживача) рослинних продуктів і їх похідних (харчові і кормові порошки, красителі, натуральні кондитерські вироби і т.д.) на основі сушених (обезводнених) овочів, фруктів, ягід, грибів, трав.

Потреба України в сушених рослинних продуктах складає не менше 200 000 тон на рік. На даний час вся ця продукція імпортується. Власну сушену продукцію країна випускає в мінімальних об’ємах. Найбільший імпортер сушеної продукції, Росія закупляє 600 000 тон сушеної продукції на рік (біля 200 видів) в десятках країн, в тому числі СНД, окрім України.


Український незалежний Фонд інноваційного розвитку звертається до зацікавлених партнерів з пропозицією втілення проекту харчового інноваційного виробництва в Україні!

Будемо вдячні за Ваші звернення і пропозиції співпраці.

УНФІР: Співпраця в рамках міжнародного консорціуму ENTERPRISE EUROPE NETWORK!
Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
пропонує своїм індивідуальним та колективним учасникам долучитись до можливостей мережі міжнародного консорціуму ENTERPRISE EUROPE NETWORK (EEN)!


Допомога винахідникам, підприємцям, науковим колективам, підприємствам малого та середнього бізнесу максимально використовувати можливість співпраці з державами ЄС та іншими країнами Європи.


Загалом можливості співпраці поширюються більше ніж на 50 країн світу!Долучись до команди УНФІР, заповни анкети участі в EEN і щодня розширюй свої горизонти співпраці!

Як не платити за опалення? Сонячний колектор + тепловий насос! Досвід киян:) У провулку Щусєва є унікальний для Києва приватний будинок, господарі якого ніколи не платять ні за опалення, ні за гарячу воду. Його мешканці зігріваються взимку за допомогою сонячного колектора, передає Інфобуд.

Будиночок двоповерховий, на даху встановлені 11 сонячних колекторів, які здалеку кидаються в очі. Через них, як ми потім дізналися, проходить вода і нагрівається за допомогою спеціального скла чорного кольору, яке добре притягує сонячні промені. Після цього гаряча вода потрапляє в батареї, вмонтовані в підлогу і стіни, а також тече з крана...

- Наш будинок називається «пасивним», це одна з вищих стадій енерговигідних будинків, - каже Тетяна Ернст, господиня цього житла, а також єдиний в Україні екологічний архітектор.

- Ми опалюємо його за допомогою енергії і тепла сонця і землі. Ну, ще у нас в будинку енергозберігаючі лампочки, вони споживають електрики на 80% менше, ніж звичайні, пише газета "по-Киевски"...

Руслан Синельников:
"Наш Фонд готовий втілити проект виробництва теплових насосів для всієї України. Це створить додаткові робочі місця в "кризі розуму" і допоможе нашим громадянам знайти альтернативні джерела енергії, які ще досі не знайшла держава".

Інноваційний проект мінімізації витрат на сервiсне обслуговування офісних будiвельМи пропонуємо Вам інноваційний проект мінімізації витрат на сервiсне обслуговування офісних будiвель!
Партнери Фонду мають унiкальнi комплекснi рiшення у сферi iнженерного та сервiсного обслуговування будiвель офiсного, торговельного та промислового призначення.

Спектр можливих послуг:
• Дрiбний поточний ремонт;
• Технiчне обслуговування iнженерних систем:
електропостачання, внутрiшнього та зовнiшнього освiтлення;
• Технiчне обслуговування вентиляції та кондицiювання;
• Сантехнiчнi послуги;
• Виготовлення та ремонт рекламних конструкцій;
• Послуги електротехнiчної лабораторії;
• Ремонт та перезарядка вогнегасникiв.


Мінімізація Ваших витрат та надійна підтримка бізнесу гарантовані!
АППАРАТНЫЙ КОМПЛЕКС СПЕКТРАЛЬНОЙ КОРРЕКЦИИ
Область применения КОМПЛЕКСА СПЕКТРАЛЬНОЙ КОРРЕКЦИИ:
лечебные, профилактические, научно - исследовательские медицинские учреждения, лаборатории.
Проект получил государственную сертификацию.


АППАРАТНЫЙ КОМПЛЕКС СПЕКТРАЛЬНОЙ КОРРЕКЦИИ является прибором медицинского назначения, который позволяет оперативно снять информацию с объекта и сделать экспертную оценку его состояния, выявить пораженные моноспектры, осуществить их коррекцию и таким образом привести организм в состояние нормы. Обследование и коррекция могут осуществляться как в лечебно-диагностических центрах, лабораториях, так и в полевых условиях, в том числе, в местах проведения спасательных работ связанных с чрезвычайными ситуациями. КСК, при меньших затратах и в короткие сроки, позволяет более качественно решить ряд проблем здоровья человека.

Справки: 093 246 47 90

9 ЖОВТНЯ У ДОНЕЦЬКУ ВІДБУДЕТЬСЯ УНІКАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ДЛЯ УСІХ МРІЙНИКІВ, ЯКІ ЗДАТНІ ЗМІНИТИ СВІТ НА КРАЩЕ Дуже часто дорогою на роботу або навчання ми робимо гучніше плеєр, вище підіймаємо комірець куртки. І не тому що душа просить музики, і не тільки через погану погоду—, а тільки через те, що не хочеться знову і знову натикатися поглядом на сірі стіни й гори сміття або слухати постійні розмови в маршрутці, що пора рвати когті з цього міста (країни, континенту). І дуже часто плеєр, куртка (гарні товсті штори, шоколад з десертним вином) дійсно допомагають створити своє міні-місто, в якому все зовсім не так; саме тому більшість людей, які нас оточують саме так і роблять. Але іноді, в кожному з нас народжується мрійник, який намагається змінити на краще місто, яке шумить за вікнами квартири, і іноді це справді вдається. На подив усім.
Такими мрійникам ми запрошуємо стати Вас разом з нами на «Фабриці проектів», яку вже 9 жовтня привезе в ІЗОЛЯЦІЮ Всеукраїнська молодіжна програма «Майстерня громадської активності» разом з Представництвом фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні та «Українською мережею освіти дорослих та розвитку інновації»
Міні-авто ціною 2000 доларів робитимуть в УкраїніДвомісний міський автомобіль розробляють Київський мотоциклетний завод та підприємство "Аріан", що у Фастові Київської області.
Дослідний зразок показали на виставці "Мотошоу-Україна 2010". Шасі та рама кузова виконані зі сталевих труб. Дах, передня та бічні панелі — з пінопласту, покритого скловолокном. Концепт має напіввідкритий кузов. Двоє дверей відриваються вгору, вздовж кузова.

Машина має чотиритактний двигун від мотоцикла "Дніпро" МТ-10. Розганяє дослідний зразок до 95 км/год. На 100 кілометрів міської дороги споживає 6 літрів бензину.
"Якщо встановити імпортний карбюратор, споживання пального знизиться до 4,5 літра”, - обіцяє технічний директор заводу Михайло Лавриненко. - Це вже шостий концепт мотоциклетного заводу. Серійна версія матиме двигун спереду. Початок виробництва запланований на кінець 2010 року".
Роздуми у стилі Шумпетера про Єропейську політику                      сусідства і УкраїнуПерехід до якісно нового етапу відносин з країнами СНД (а Україна є співзасновником організації) Європейський Союз почав практично одночасно з прийомом в свій склад 10 нових членів ще в травні 2004 р. Мова йшла про вибудовування взаємних зв'язків широкого кола питань в політиці, економіці, гуманітарній сфері в новому форматі “добросусідства”, або “європейського сусідства”. Концепція “Розширена Європа – країни сусіди” істотно доповнила і видозмінила модель відносин, що склалася в 1990-і рр., між ЄС і СНД, оформлену двосторонніми угодами про партнерство і співпрацю (СПС)

Формат “добросусідства” припускає особливий характер відносин між розширеним Євросоюзом і країнами, що граничать з ним, що поступово адаптує “нових сусідів” до європейських норм і стандартів, але що не передбачає їх членства в ЄС. Точніше, що залишає “двері в ЄС напіввідкритими” для країн - сусідів. ЄС покладає на себе місію “європеїзаці”сусідніх держав, що, на думку розробників стратегії, повинно забезпечити стабільність, безпеку і процвітання Європейському континенту.
«Нова Східна політика» України - це стратегічний проект інноваційного розвиткуВиступ на міжнародній науково-практичній конференції «Шанхайський проект для України» завідувача відділом Національного інституту стратегічних досліджень Є.Шарова

Дана тема як ніколи актуальна і конференція фонду без перебільшення проривна в часі, оскільки вперше, на мій погляд, з моменту незалежності Україна вибудовує свою «нову Східну політику» на основі прагматизму і реалістичного розрахунку без боязні бути звинуваченою в азіатчини і цивілізаційній неадекватності.

«Цивілізаційний діалог. Співпраця замість сутички цивілізацій», я свідомо відкладу геополітичне обґрунтування «нової Східної політики»України і сфокусуюся на інших аспектах цієї теми. Я розглядаю «Нову Східну політику» України як процес перегляду та вибудовування \ структурування нової парадигми співробітництва з країнами СНД, ШОС і групи БРІК.

Конкурс наукових проектів із прикладних проблем енергетикиДержінформнауки разом з Фондом Цивільних Досліджень та Розвитку США оголошено Конкурс із прикладних проблем енергетики за Програмою спільних наукових проектів 2010-2011 років

Спільна програма приймає заявки з наступних напрямів досліджень:
енергоефективність у сільському господарстві;
енергоефективність у промисловості;
зниження енерговитратності в металургії;
енергоефективні транспортні системи та машини;
енергоефективні будинки та їхні обладнання, компоненти та системи;
виробництво та використання енергії з альтернативних і поновлюваних джерел (біопалива, гідроенергетика, сонячна енергетика, вітрова енергетика, паливні елементи).
У сто разів дешевше...

На спорудження та монтаж сімнадцятиметрового вітряка у себе на підприємстві Ігор Бондар витратив 3 тисячі доларів. Провести звичайну електромережу йому пропонували за 300 тисяч доларів. Нині підприємець обраховує вартість і економічний ефект від встановлення сонячних батарей та ще однієї вітроелектростанції.

«Я думаю, що повинен бути такий гібрид і сонячна батарея, і вітрова станція. Бо сонячно, але вітру мало і навпаки - наприклад, перед дощем. Такий гібрид буде зручний для нас. Він абсолютно не потребує обслуговування. І нам потрібна не велика потужність, наприклад для охоронної системи, але щоб живлення було постійне. Якраз над цим думаємо», - розповідає Бондар.

Однак бізнесмен не певен, чи буде альтернативна енергетика популярною серед таких як він підприємців. Ігор Бондар нарікає: немає державної підтримки, аби заохочувати бізнес економити енергоресурси.

Дорожнеча енергоносіїв спонукає підприємців використовувати альтернативні джерела енергії. Приміром, у Київській області встановлено вже близько сотні електроегенеруючих вітряків, їхня кількість щороку збільшується.

Уровень океана по всей планете повышается, так почему бы не приспособить наши строения вдоль береговых линий для жизни под водой? Такова идея Water-Scraper (Водоскрёба), футуристического само-обеспечивающегося плавучего города.

В этом году на ежегодном конкурсе небоскрёбов eVolo Skyscraper Competition особе внимание проект, который расширяет концепцию плавучего острова в полноценный подводный небоскрёб, который накапливает возобновляемую энергию и выращивает собственные продукты питания.

Вчені Луганського аграрного університету пропонують каналізаційний мул, що тоннами накопичується на очисних спорудах, використовувати у будівництві. Виявляється, асфальт від такої добавки стає лише міцнішим, а цегла краще зберігає тепло. Але найбільший зиск – природі!

Каналізаційний осад, що утворюється після очистки стічних вод, складають просто неба, на спеціальних полях. Територія постійно розширюється, займаючи все більше цінної землі.


Послуги:

1.Розробка та впровадження онлайн-систем збору та систематизації оперативної інформації заданого формату через комп'ютерну мережу та Інтернет (розміщення систем на сервері замовника або провайдера), за необхідності, можливий захищений режим обміну інформацією для забезпечення конфіденційності.

2. Розробка та впровадження онлайн-систем рейтингового голосування через комп'ютерну мережу та Інтернет з різних проблемних питань (розміщення систем на сервері замовника або провайдера), за необхідності, можливий захищений режим обміну інформацією для забезпечення конфіденційності.

3. Послуги з розроблення програм та стратегій на основі сучасних технологій стратегічного планування (досвід США, ЄС та Японії).

Далі...

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!