Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


23.12.2011 Відбулася планова зустріч з Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим 23.12.2011 відбулася планова робоча зустріч представників громадських організацій з Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим щодо планування і запровадження програми інноваційної економіки України.

На цій зустрічі Прем'єр-міністр України Микола Азаров визначив єдиний безальтернативний шлях інноваційного розвитку економіки України, зазначив потребу взаємодії з молодими науковцями та менеджерами, як ключову для країни, підтримав пропозиції громадських організацій, поінформував експертне середовище про плани Уряду та запитав пропозиції для вдосконалення Плану дій на 2012 рік.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Семиноженку Володимиру Петровичу, Голові Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, Раднику Прем'єр-міністра України створити постійний орган взаємодії наукових організацій з владою. Найближча зустріч Ради (круглого столу) запланована на середину січня з порядком денним - невідкладних змін до нормативних актів та програм інноваційної діяльності Уряду.

Український незалежний Фонд інноваційного розвитку на зустрічі представив Руслан Синельников, президент ВГО "УНФІР" з пропозиціями до невідкладного плану дій в системі: влада - молодь- наука - бізнес. Під час доповіді президента ВГО "УНФІР" Прем'єр-міністр України задав низку запитань і погодився на зустріч з молодими експертами і науковцями "без краваток".
Тези доповіді дивіться докладніше і додавайте власні коментарі і пропозиції.


Наш співрозмовник – радник президента Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), президент ВГНО «Український незалежний Фонд інноваційного розвитку», координатор Молодіжного ресурсного центру України.


- Що для Вас значить День підприємця?

Це щорічне свято, коли підприємці підбивають підсумки своєї роботи і відзначають успіхи за рік. Сьогодні Український національний комітет Міжнародної торгової палати зібрав найкращих, щоб відзначити нагородами та поговорити про майбутнє.

Скидається на те, що нова влада вихваляється масштабними планами в гонитві за популярністю. Вона все ще має кредит довіри, але не поспішає розплачуватись з виборцями, робити якісь конкретні кроки для реалізації своїх обіцянок. Громада чекає змін, які відчує кожен. Чи це вже, нарешті, «Україна для людей»?Шановні колеги!
Запрошуємо Вас до формування осередків та активізації діяльності


Українського незалежного Фонду інноваційного розвитку


Команда Фонду шукає науковців, успішних практиків, менеджерів виробництва і бізнесу для плідної взаємовигідної співпраці.


Всеукраїнська громадська наукова організація “Український незалежний Фонд інноваційного розвитку” (далі – “Фонд” ) створена і діє відповідно до Конституції України, Законів України “ Про об’єднання громадян”, “ Про наукову і науково-технічну діяльність” та “Про наукову та науково-технічну експертизу” , чинного законодавства України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, норм міжнародного права, законодавством країн перебування колективних та індивідуальних членів Фонду і є незалежною всеукраїнською громадською науковою організацією сприяння здійсненню законних конституційних прав громадян України.


Підтримка цілеспрямованого розвитку науки, захист фахових інтересів, координація науково-дослідної роботи, обмін досвідом є найголовнішим завданням "Українського незалежного Фонду інноваційного розвитку".

Виходячи зі Статуту, Фонд має на меті створення умов для об’єднання, і спрямування зусиль широкої наукової громадськості України на вивчення процесів глобалізації, популяризацію та ефективне використання її результатів для забезпечення розвитку усіх сфер суспільного життя.
Місією Фонду є:
Задоволення інтересів громадян шляхом активного формування національної свідомості як широких верств населення так і національної еліти за допомогою інтелектуальних креативних технологій та інформаційних систем і мереж з метою подальшого всебічного розвитку системи громадянського суспільства України.
Cтворення умов для реалізації інтелектуального потенціалу, цілеспрямованої політики у забезпеченні використання досягнень вітчизняної та світової науки і техніки для задоволення соціальних, економічних, культурних та інших потреб.
Активне сприяння розвитку міжрегіонального й міждисциплінарного співтовариства фахівців, здатних впливати на формування й реалізацію ефективного розвитку громадянського суспільства в Україні та її регіонах.
Формування, розвиток, підтримка ідей і ініціатив, що мають соціальний ефект і пропонують нові підходи в соціальній політиці та житті громадянського суспільства.
Сприяння зусиллям держави у створенні умов для досягнення високого рівня життя кожного громадянина, його фізичного, духовного та інтелектуального розвитку через використання сучасних досягнень науки і техніки.
Забезпечення стійкого та всебічного функціонування і розвитку системи громадянського суспільства, реалізації і захисту громадянами свого конституційного права брати участь в управлінні державними справами для досягнення становища коли політика стає мистецтвом жити разом з метою побудови постіндустріального інформаційного суспільства.
Сприяння примноженню національного багатства на основі використання наукових та науково-технічних досягнень.
Забезпечення вільного розвитку наукової та науково-технічної творчості.

Нині Фонд займається побудовою мережі Молодіжного Ресурсного Центру України.

Президентом Фонду є Руслан Олександрович Синельников.

Юридична адреса Фонду: Україна, м.Київ, вул.Рейтарська,19-б


Український незалежний Фонд інноваційного розвитку

вул. Рейтарська 19-б, м. Київ, 01034, Україна

Тел.: (044)234 26 27
Факс: (044)270 68 29
Тел. моб.: 093 246 47 90
E-mail: unfir[песик]ukr.net


Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!