Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » Альтернативна медицина: гомеопатична аптечка в кожен дім...яка економить ваш бюджет та забезпечить стабільне здоров'я!

Альтернативна медицина: гомеопатична аптечка в кожен дім...яка економить ваш бюджет та забезпечить стабільне здоров'я!

Міфи про гомеопатію

Деякі усталені думки про лікування гомеопатичними засобами не витримують елементарної критики!


СТЕРЕОТИПИ


Гомеопатія останнім часом здобуває все більше прихильників у всьому світі. Здається, лише завзяті фанатики традиційної медицини хоча б раз у житті не пробували гомеопатичних лікарських засобів. Про користь цього методу лікування можна сперечатися, але навколо нього вже існує безліч міфів, розвінчати які – наше сьогоднішнє завдання. Отже, міф перший.

Гомеопатія – лікування маленькими дозами


Помилково є вважати, що основний принцип гомеопатії – лікування малими дозами. В алопатії – так гомеопати називають традиційну медицину – також існують препарати, які хворі приймають у мікроскопічних дозах.

Основний принцип гомеопатії – “подібне лікується подібним”, тобто хвороби можна лікувати малими дозами тих речовин, які у великих дозах викликають симптоми, схожі із симптомами хвороби. Наприклад, укус бджоли викликає набряки і гостру затримку сечі, а гомеопатичний апис (препарат, приготований із бджолиної витяжки) використовується при лікуванні цих симптомів, якою причиною вони не були б викликані. Дози гомеопатичних препаратів можуть бути різними.

Гомеопатія – варіант психотерапії, вона не лікує


Те, що гомеопатичні кульки – плацебо, тобто прості грудочки цукру, а вилікуватися допомагає бажання пацієнта, також міф. Гомеопатія лікує дорослих, дітей, новонароджених немовлят і тварин – навряд чи всі вони схильні до психотерапевтичного впливу. А ефект від прийому правильно підібраних препаратів є у всіх. Ветеринари використовують гомеопатичне лікування нарівні з алопатичним, а дитячі лікарі в поліклініках призначають Калькареа карбоніка діткам при комплексному лікуванні рахіту.

Гомеопатія лікує все

Будь-який метод має свої обмеження. Межі застосування гомеопатії існують і визначаються багатьма чинниками. Так, наприклад, великі камені в нирках легше роздробити ультразвуком, а потім за допомогою гомеопатії підібрати терапію, яка так змінює властивості сечі, що камені надалі не утворюватимуться. При гострому апендициті, коли дорога кожна хвилина, також, безумовно, треба не записуватися на прийом до гомеопата, а викликати швидку допомогу.

Гомеопатія – це лікування травами


Від траволікування гомеопатія відрізняється тим, чим і від традиційного медикаментозного лікування – принципом подібності. Крім того, гомеопатичні препарати діляться на декілька великих груп – рослинні, тваринні, мінерали, кислоти і солі, продукти ураженого організму. Рослинні препарати, як правило, це перша допомога – вони діють швидко, недовго, приймати їх рекомендують часто. Дуже добрі вони при загострених випадках. Метали і препарати інших груп починають діяти не відразу, іноді через декілька днів. Дія їх глибша і триває довше, вони часто впливають не на окремий орган, а на весь організм. Як перша допомога застосовуються рідко.

Гомеопатія – лікування без ускладнень


При прийомі ідеально підібраного гомеопатичного препарату, повністю відповідного побудові людини, відбувається корекція, нормалізація роботи всіх органів і систем організму. Спочатку хвороба покидає “центр” тіла, потім йде і з “периферії”. Загострення хвороби – не необхідний, але і не небезпечний проміжний етап лікування, воно не загрожує життю хворого і проходить самостійно. Проте якщо терпіти це неприємно, за рахунок додаткових гомеопатичних коштів можна полегшити його протікання. Часто загострення виникає під час прийому конституційного препарату, єдиного, що корегує роботу організму загалом. При такому методі лікування людина, можливо, за короткотривалий час перехворіє всіма хворобами, які вона “заглушила”, “забила” ліками і які тому не виконали своєї роботи в організмі, не укріпили його імунної системи. Хвороби ці “проживаються” від свіжих, недавніх, до дитячих, кожна продовжується декілька днів і проходить без лікування і без небажаних наслідків. При лікуванні “комплексонами” – ліками, складеними із декількох препаратів, найбільш відповідних для даної людини від конкретної патології, – загострення трапляються рідко.

Традиційна медицина – ворог гомеопатії


Раніше, у п’ятдесяті роки, в нашій країні гомеопатія була заборонена разом із генетикою, і традиційна медицина заперечувала її досягнення. Зараз ситуація змінилася. Гомеопатія стала повноправним розділом медицини, її використання дозволене офіційним наказом Міністерства охорони здоров’я, курси гомеопатії викладають у медичних інститутах, в інституті підвищення кваліфікації лікарів. Після навчання лікар отримує сертифікат фахівця встановленого зразка. Оскільки гомеопатія тонший та індивідуальніший метод лікування, і підбір ліків, що є конституційними для даного хворого, вимагає найвищої кваліфікації лікаря, хороших фахівців із такого лікування мало. В аптеках без рецепту продають готові гомеопатичні збори – від хвороб горла, від простуди, менструальних болів тощо. Такі ліки містять багато препаратів і допомагають усім, хоча бувають недостатньо ефективними для конкретного хворого.

Дмитро ДУБАНЕВИЧ,
POSTUP - ПОСТУПМи забезпечили учасників проектів УНФІР гомеопатичною аптечкою, також можемо допомогти і Вам, звертайтесь!

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!