Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


Постійно! Гранти та міжнародна технічна допомога УНФІР

Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги
УНФІР
Українським незалежним Фондом інноваційного розвиткуМіжнародна технічна допомога може залучатись у вигляді:
1. будь-якого майна, необхідного для забезпечення виконання завдань проектів (програм), яке ввозиться або набувається в Україні;
2. робіт і послуг;
3. прав інтелектуальної власності;
4. фінансових ресурсів (грантів) у національній чи іноземній валюті;
5. інших ресурсів, не заборонених законодавством, у тому числі стипендій.

15 – 17 Ноября 2012, Образование и карьера - 2012Международная специализированная выставка "Образование и карьера"
15 – 17 Ноября 2012 Украина, Киев


Тематические разделы:
Средние и высшие учебные заведения Украины;
Обучение за рубежом;
Международные стипендии и гранты;
Учебные центры и специализированные курсы;
Книги для образования;
Дистанционное образование;
Бизнес-образование;
Молодежный туризм;
Трудоустройство молодежи.

Альтернативна медицина: гомеопатична аптечка в кожен дім...яка економить ваш бюджет та забезпечить стабільне здоров'я! Гомеопатія — з грец. ὅμοιοπάθεια — подібність у стражданні, від грец. ὅμοιος — подібний і грец. πάθος — страждання, хвороба.

Гомеопа́тія — метод лікування хвороб, в основі якого лежить застосування мінімальних доз тих ліків, що у великих дозах викликають у здорової людини явища, подібні до симптомів даного захворювання. Лікування за принципом «подібне подібним», на протилежність алопатії.
Засновник обох принципів і автор термінів — німецький лікар Християн Фрідріх Самюел Ганеман (нім. Christian Friedrich Samuel Hahnemann; 1755—1843), який запропонував їх у публікації в медичному часописі в 1796 р. Він намагався лікувати пацієнтів дуже слабкими розчинами препаратів, котрі викликали подібні симптоми, що й захворювання. Принцип лікування «подібне подібним», базовий в гомеопатії, є в працях античного лікаря Клавдія Галена. Разом з іншими напрямками медицини походження гомеопатії пов'язане з дослідженнями середньовічного лікаря Парацельса...

Гомеопатія – відносно молода гілка медицини, але незважаючи на відносно молодий вік, гомеопатія має багато послідовників, які на собі відчули всі переваги лікування такими методами. Розглянувши це питання більш детально можна сказати, що гомеопатія базується на прийомі хворим речовин, які викликають хворобу, але в дуже малій кількості. Цей процес і являється самим лікуванням і є доволі дієвим.

Гомеопатія має цілий ряд переваг в порівнянні з традиційним лікуванням. Передусім – це безпечність для організму, це обумовлено тим, що гомеопатія не потребує прийому таблеток чи інших штучних хімічних речовин. Завдячуючи цьому фактору, гомеопатичне лікування є прийнятним навіть для новонароджених дітей, що забезпечує їм правильний розвиток і здоров’я з дня їх народження. Крім безпосередньо лікування, гомеопатичні засоби також направлені і на профілактику хвороб, особливо в ранньому віці.

Якщо правильно підійти до вибору лікаря гомеопата, то з легкістю можна забезпечити здоров’я для усієї сім ' ї на довгі роки і чудове самопочуття...

Ми забезпечили учасників проектів УНФІР гомеопатичною аптечкою, також можемо допомогти і Вам, звертайтесь!

Національний банк України хоче повністю заборонити дострокове зняття депозитів.З метою визначення конкретних термінів виконання банком своїх обов'язків щодо повернення вкладу та створення правових умов для зниження ризиків банку у разі дочасного розірвання строкового депозитного договору, Національний банк України, за участю банківських асоціацій, опрацьовує відповідні пропозиції, а саме: повністю заборонити дочасне зняття строкових вкладів. Про це йдеться в проекті регуляторного акту НБУ, передає "РБК-Україна".

Також НБУ пропонує встановити, що у разі звернення вкладника з вимогою про видачу вкладу до настання дати, обумовленої договором строкового вкладу, банк здійснює виплату в термін до 30 днів з моменту звернення. Запропонований варіант може бути реалізований шляхом внесення змін до статті 1060 Цивільного кодексу України.

Таку пропозицію НБУ обумовлює тим, що збільшення обсягів банківського кредитування залежить в першу чергу від наявності у банків вільних кредитних ресурсів. Акумулюючи великі обсяги фінансових ресурсів банки мають змогу направляти їх на операційну чи інвестиційну діяльність суб'єктів господарювання, а також задовольняти поточні чи довгострокові потреби своїх клієнтів. Головними продуктами та послугами на фінансовому ринку, що надають банки, є кредитування суб'єктів різних секторів економіки.
Автор: Aryan 2 липня 2010
Це збільшення активних форм сприяння зайнятості. Зокрема, працевлаштування з наданням дотацій роботодавцю з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Така послуга служби зайнятості вигідна і роботодавцю, і безробітному: перший отримує кваліфікованого працівника і компенсацію на його заробітну плату, а другий – гарантовану зайнятість протягом двох років. Упродовж січня-серпня в області на такі робочі місця працевлаштовано 1312 осіб.

Крім того, одним з пріоритетів діяльності служби зайнятості є організація професійного навчання та перенавчання безробітних на замовлення роботодавців. Цей напрямок роботи дозволяє зменшити існуючий професійно-кваліфікаційний дисбаланс на ринку праці та оперативно задовольняти потреби роботодавців у професійних кадрах...


З А К О Н
У К Р А Ї Н И
Про інноваційну діяльність


( Відомості Верховної Ради (ВВР), 2002, N 36, ст.266 )( Із змінами, внесеними згідно із Законами
N 380-IV ( 380-15 ) від 26.12.2002, ВВР, 2003, N 10-11, ст.86
N 1344-IV ( 1344-15 ) від 27.11.2003, ВВР, 2004, N 17-18, ст.250
N 2285-IV ( 2285-15 ) від 23.12.2004, ВВР, 2005, N 7-8, ст.162
N 2505-IV ( 2505-15 ) від 25.03.2005, ВВР, 2005, N 17, N 18-19, ст.267 )

Цей Закон визначає правові, економічні та організаційні
засади державного регулювання інноваційної діяльності в Україні,
встановлює форми стимулювання державою інноваційних процесів і
спрямований на підтримку розвитку економіки України інноваційним
шляхом.

Згідно із цим Законом державну підтримку одержують суб'єкти
господарювання всіх форм власності, що реалізують в Україні
інноваційні проекти, і підприємства всіх форм власності, які мають
статус інноваційних.

Недовіра до брендів: причини і наслідки
Скільки споживачів зараз довіряють брендам та інформації, що вони пропонують?
За деякими дослідженнями таких споживачів набереться не більше 20%.


Що ж компанії роблять не так, у чому причина такого ставлення споживачів до брендів?
Можливі причини негативного ставлення переважної більшості споживачів до брендів називає
Джо Пуліцці (Joe Pulizzi) у своїй книзі "Сім контентних стратегій для побудови довіри" (The_Seven_Content_Steps_to_Trust_A_Complimentary_eBook).

Притча: Три порадиЧоловік одного разу спіймав пташку.

- У неволі я тобі не знадоблюся, - сказала йому пташка, - відпусти мене, і я дам тобі три цінних поради.


Перша порада пташка пообіцяла дати в руці, другу - коли вона злетить на гілку, і третю - на вершині пагорба.

Чоловік погодився й запитав, яка ж її перша порада?

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!