Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » Є захист від випромінення мобільних телефонів та комп'ютерів!

Є захист від випромінення мобільних телефонів та комп'ютерів!

У східній медицині здоров'я людини розглядається як гармонія трьох тіл: фізичного, енергетичного (біополя) та інформаційного. Хвороби фізичного тіла розглядаються як результат змін в інформаційному та енергетичному тілах. Торсіонна (інформаційна) компонента електромагнітних випромінювань діє на інформаційне та енергетичне тіла людини, тому ми говоримо про енергоінформаційний вплив, енергоінформаційний захист.

Але інновації наступають!
Наші пристрої це надійний та зручний захист від негативного впливу торсіонної (інформаційної) компоненти електромагнітних випромінювань мобільних телефонів, радіотелефонів, МРЗ плеєрів, ноутбуків, комунікаторів, КПК та інших подібних електронних пристроїв.


Дослідження, проведені останнім часом, підтвердили, що торсіонна (інформаційна) компонента електромагнітних випромінювань мобільних телефонів (радіотелефонів) є головним чинником негативного впливу на здоров'я людини (завдяки розвитку електронної техніки рівень електромагнітних випромінювань телефонів і, як наслідок, рівень негативного впливу електромагнітних випромінювань на здоров'я людини вдалося суттєво знизити). Тривалий вплив торсіонної (інформаційної) компоненти випромінювань мобільних телефонів може призводити до загального погіршення самопочуття людини, може бути причиною головного болю, викликати надмірну втому; викликати погіршення зору та пям'яті, погіршення сну; призводити до зменшення рівня лейкоцитів та лімфоцитів у крові людини, зниження імунітету; негативно впливати на ендокринну та репродуктивну системи людини.

Найбільш чутливими до впливу торсіонних (інформаційних) полів є діти та вагітні жінки.

Пристрій нейтралізує шкідливу для здоров'я людини торсіонну компоненту випромінювань мобільного телефону (радіотелефону, МРЗ плеєра, ноутбука, комунікатора, КПК) і створює навколо телефону (іншого електронного пристрою) біобезпечну область.

Пристрій не створює будь-яких перешкод у роботі телефонів та іншої електронної техніки!


Формуємо мережу для поширення пристроїв по Україні!

Звертайтеся Контакти

Формуємо оргкомітет по роботі зі СПІНОР (поширення і втілення технологій),
додаткові питання телефоном: 8 093 246 47 90, 234 26 27

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!