Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » Конкурс проектів! «Інновації в громаду. Від ідеї до реалізації»

Конкурс проектів! «Інновації в громаду. Від ідеї до реалізації»

29 травня офіційно стартував конкурс на кращі інноваційні ідеї та проекти. У відкритті програми «Інновації в громаду. Від ідеї до реалізації» прийняли участь представники громадських організацій, державних установ, приватних підприємств та науково-дослідних інститутів.

За результатами слухань було прийнято за основу багатосторонню публічну угоду про співпрацю, яка дозволить утворити правове поле для реалізації інноваційних проектів. Учасниками було презентовано кілька проектів: медіа-проект «Стань хазяїном своєї землі» та міждержавна (СНД) мережа інформаційно-маркетингових центрів для просування товарів та послуг

Кожна соціально-відповідальна людина може запропонувати ідею та, об’єднавшись з однодумцями з одного боку і експертами та іншого, доопрацювати свій проект до високого рівня, з метою отримання гранту від донорів чи залучення інвестицій.

Проекти приймаються на розгляд в робочому порядку, без зайвих очікувань.

Проводимо спільне навчання ініціативних груп по фондрейзингу і бюджетуванню.

Запрошуємо поділитись досвідом менеджерів по управлінню проектами і авторів успішних проектів з молодими ініціативними людьми.


Запрошуємо до співпраці інвесторів, бізнес-ангелів та венчурних капіталістів для формування попиту на інноваційні проекти.

Формуємо список баз даних, розсилок та галузевих сайтів, для поширення інформації про проекти на різних стадіях від ідеї до реалізації.

Запрошуємо приєднатись до угоди для спільної реалізації проектів, метою яких є створення інформаційного суспільства України, що надасть можливість динамічного соціально-економічного зростання, покращення якості навколишнього середовища і раціонального використання природно-ресурсного потенціалу для сучасних і майбутніх поколінь, а також побудова високоефективної економічної системи, що стимулює екологічно чисту, продуктивну працю, науково-технічний прогрес, а також має соціальну спрямованість.

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!