Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » Конкурс “Майбутнє міграції в Україні” (до 30.06)

Конкурс “Майбутнє міграції в Україні” (до 30.06)

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні запрошує до участі в конкурсі робіт “Майбутнє міграції в Україні”, мета якого – розпочати діалог із молоддю України, надати їй можливість висловити власні думки й ідеї щодо майбутнього міграції.

З якою метою проводиться конкурс робіт?
Конкурс має на меті розпочати діалог із молоддю України та надати можливість студентам профільних вищих навчальних закладів висловити власні думки й ідеї щодо майбутнього міграції в Україні шляхом написання академічних та творчих робіт.

Які роботи приймаються до розгляду?

Академічне есе
Академічне есе обсягом не більше 5000 слів має бути написане та структуроване як класична наукова робота.
Студенти можуть вибирати будь-яку тему, яка стосується конкретного аспекту майбутнього міграції в Україні за умови, що ця тема є актуальною.
Студенти можуть використовувати будь-якиі наукові методи для розкриття обраної ними теми.

Стаття
Стаття обсягом не більше 1000 слів має розкривати актуальні питання/проблеми майбутнього міграції в Україні. Статті мають бути написані у 2011 році, і такими, що ніколи не публікувалися раніше. Студенти можуть самостійно вибирати жанр та структуру (репортаж, інтерв’ю, журналістське розслідування, аналітична чи публіцистична стаття).

Творча робота - оригінальні плакати, відео, малюнки, брошури, веб-сторінки, плани заходів/кампаній тощо, що розкривають будь-який аспект теми «Майбутнє міграції в Україні».

Кожний учасник може подати лише ОДНУ роботу (есе, стаття чи творча робота) лише в ОДНІЙ категорії.

Хто має право на участь у кокурсі?

Академічне есе: громадяни України та іноземці, які є студентами денної форми навчання в українських вищих навчальних закладах 3-го та 4-го рівнів акредитації за спеціальностями: політологія, соціологія, соціальна робота, міжнародні відносини, юриспруденція, економіка та суміжні дисципліни – починаючи з 2-го року навчання.

Стаття: громадяни України та іноземці, які є студентами денної форми навчання в українських вищих навчальних закладах 3-го та 4-го рівнів акредитації за спеціальністю журналістика та суміжні дисципліни – починаючи з 2-го року навчання.

Творча робота: громадяни України та іноземці, які є студентами денної форми навчання в українських вищих навчальних закладах 3-го та 4-го рівнів акредитації за будь-якою спеціальністю будь-якого року навчання.

Якою мовою мають бути написані роботи?
Есе, статті та творчі роботи можна подавати українською, російською або англійською мовами.

Подані роботи будуть оцінені відповідно до таких критеріїв:

Академічне есе:
Чи відображає есе можливості та потенційні проблеми, що з’являться в майбутньому разом з демографічними змінами, зменшенням населення країни та міграцією?
Наскільки автор відповів на запитання, зазначене у темі есе?
Наскільки добре автор ознайомлений з існуючими джерелами інформації про міграцію в Україні?
Наскільки добре представлені та проаналізовані різні точки зору щодо поставленої проблеми?
Чи написано есе логічно та послідовно?
Наскільки висновок есе відповідає наданій аргументації?
Чи базується есе на принципах демократичних цінностей, поваги до людської гідності, раси, статі, релігії, кольору шкіри та національного походження?

Стаття, творча робота:
Чи робота, представлена автором, є оригінальною та інноваційною?
Наскільки добре робота ілюструє конкретні аспекти майбутнього міграції в Україні?
Наскільки робота має потенціал вплинути на цільову аудиторію?
Чи базується робота на принципах демократичних цінностей, поваги до людської гідності, раси, статі, релігії, кольору шкіри та національного походження?

Плагіат у будь-якій формі (робота повністю або її частини без посилань) буде виключений з Конкурсу негайно після виявлення.

Кожна робота буде оцінюватися ЛИШЕ у своїй категорії.

Що отримають переможці?
Автори трьох найкращих робіт (однієї у кожній категорії) будуть запрошені взяти участь у Міжнародній конференції «Майбутнє міграції в Україні», що відбудеться в Києві у жовтні 2011 року.

Автори трьох найкращих робіт (однієї у кожній категорії) отримають можливість стажування в Представництві МОМ та інших партнерських організаціях.

Автори найкращих статті та творчої роботи отримають мобільні телефони.
Автор найкращого академічного есе отримає ноутбук.
Найкраще академічне есе буде опубліковане та розповсюджене серед зацікавлених організацій.
Найкраща стаття буде опублікована в партнерських ЗМІ.

Хто вибиратиме переможців?
Відбіркова комісія формуватиметься з представників МОМ та партнерських організацій. Кожна робота буде оцінена принаймні двома компетентними членами Відбіркової комісії. На основі цієї оцінки Відбіркова комісія обере переможців Конкурсу.
Рішення Відбіркової комісії є остаточними і не підлягають перегляду.

Як взяти участь у конкурсі?
Роботи, разом зі стислим резюме автора (1 сторінка), контактною інформацією, назвою вищого навчального закладу та копією студентського квитка, повинні бути надіслані до 30 червня 2011 р. на електронну пошту migrationcontest@iom.int. Творчі роботи, що не можуть бути відправлені електронною поштою, просимо надсилати звичайною поштою на адресу МОМ (з відміткою до 30 червня 2011 року): 01001 Київ, вул. Михайлівська, 8, Конкурс робіт «Майбутнє міграції в Україні».

Виникли запитання?
У разі виникнення будь-яких запитань щодо Конкурсу, звертайтеся до Анастасії Гайдук за тел. +38 044 568 50 15 або пишіть на електронну пошту migrationcontest@iom.int. Більш детальну інформацію можна отримати на веб-сайті Представництва MOM

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!