Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


Пропозиція про втілення винаходів УНФІР. Консалтинг.
Запрошуємо бізнесові організації і ділових партнерів до співпраці у викупі вартості права користування винаходами експертів УНФІР 2005-2010 років.

Винаходи будуть продані на аукціоні. Кількість місць обмежена. Зацікавлені організації просимо подати заявки на участь.

Проводимо постійний консалтинг у патентуванні та втіленні винаходів.

Приглашаем на стажировку по внедрению на предприятиях Украины современных подходов в вопросах управления людьми
Требования к стажеру

 Высшее образование (может быть совмещение с учебой)
 Знание английского языка
 Специализация: менеджмент, маркетинг или PR.
 Дисциплина, ответственность, креативность
 Стремление к усовершенствованию знаний и навыков

Приглашаем на стажировку в Национальный комитет Международной Торговой Палаты для реализации проекта по внедрению на предприятиях Украины современных подходов в вопросах управления людьми!

До 17 березня 2012 року, Конкурс "СтратегіЯ" - Перший київський конкурс молодих дослідників Привіт всім!

Бажаєш опинитись на місті Савіка Шустера в його студії під час ефіру на УТ-1?

Маєш ідеї щодо розвитку Києва?

А може ти хочеш новенький iPad?


Тоді приймай участь в Першому київському конкурсі молодих дослідників "СтратегіЯ":

• Запусти свій креативний двигун! Реєструйся на сайті http://strategiya.kiev.ua/.
• Запропонуй проект.
• Отримай навички проектного менеджменту та необхідне прискорення для подальшого розвитку!

На тебе чекають коштовні призи, а також шанс презентувати свою ідею та реалізувати її на міському рівні!
Більш детальну інформацію стосовно конкурсу, основних подій та правил участі ти знайдеш на сайті http://strategiya.kiev.ua/.


До 17 березня 2012 року запропонуй проект!

ДО 1 ЛИСТОПАДА 2011 РОКУ ПОДАЙ ЗАЯВКУ НА НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС "КОРПОРАТИВНЕ ВОЛОНТЕРСТВО В УКРАЇНІ"Фонд Східна Європа в партнерстві з мережею Глобального договору України, програмою "Волонтери ООН", Європейською Бізнес Асоціацією, Американською Торгівельною Палатою, Корпусом Миру США та Українським форумом благодійників оголошують про старт національного конкурсу програм з корпоративного волонтерства.
Мета конкурсу - відзначити компанії, де розроблені та активно впроваджуються волонтерські програми, що покликані вирішити важливі суспільні проблеми.
Заявки на участь у конкурсі приймаються з 7 вересня до 1 листопада 2011 року.
Увага! 25.01.2012, нагородження переможців: 1-й Всеукраїнський молодіжний конкурс  «Я – ТВОРЕЦЬ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ!»Всеукраїнська громадська організація “Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку”
в рамках діяльності Молодіжного Ресурсного Центру України оголошує

1-й Всеукраїнський молодіжний конкурс «Я – ТВОРЕЦЬ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ!».

Увага! Конкурс продовжено до 12.10.2011! Найбільш цікаві роботи можуть бути відзначені заохочувальними нагородами Оргкомітету протягом конкурсу.
25.01.2012, нагородження переможців!

Конкурс проводиться серед представників молоді віком від 15 до 35 років і ставить за мету виявити і залучити талановиту молодь, яка хоче, може і буде активно приймати участь у державотворчих процесах сьогодення.


До участі у конкурсі запрошуються:
• учні старших класів ЗСШ, ліцеїв, коледжів;
• обдарована молодь в системі позашкільної освіти;
• учні професійно-технічних училищ;
• студенти вищих навчальних закладів;
• молоді науковці та аспіранти;
• менеджери компаній та власники бізнесу;
• молоді державні службовці та депутати всіх рівнів;
• члени Всеукраїнських молодіжних громадських організацій.

Соціальні мережі:
ви додаєте себе, запрошуєте друзів і підтверджуєте свою участь телефоном:
Ця подія ВКОНТАКТІ!
Конкурс “Майбутнє міграції в Україні” (до 30.06) Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні запрошує до участі в конкурсі робіт “Майбутнє міграції в Україні”, мета якого – розпочати діалог із молоддю України, надати їй можливість висловити власні думки й ідеї щодо майбутнього міграції.

З якою метою проводиться конкурс робіт?

Конкурс має на меті розпочати діалог із молоддю України та надати можливість студентам профільних вищих навчальних закладів висловити власні думки й ідеї щодо майбутнього міграції в Україні шляхом написання академічних та творчих робіт.

Згідно з Розпорядженням Київської міської Державної адміністрації №1562 від 07.11.2008р. буде побудовано вперше в Оболонському районі м. Києва автоматизований багатоярусний екологічно чистий паркінг над існуючими металевими гаражами на території гаражнобудівельного кооперативу «Озерний».

Це дозволяє, по-перше, на вже зайнятій земельній ділянці за рахунок кількох рівнів збільшити кількість паркувальних місць у 5-6 разів, не порушуючи майнових прав власників металевих гаражів, які існують понад тридцять років та ліквідувати черговість на отримання гаража.

По-друге, будуть переміщені автомобілі з газонів, прибудинкових територій, тротуарів та інших стихійно зайнятих і небезпечних для самої машини ділянок до приміщень, які відповідають високому рівню автоматизації.

По-третє, кожний власник паркувального боксу в нашому автоматизованому паркінгу матиме гарантію надійного збереження автомобіля.

По-четверте, буде створена сучасна інфраструктура з висококваліфікованим персоналом для обслуговування автомобілів.

По-п’яте, будівництво стане черговим підтвердженням того, що Оболонський р-н упевнено займає провідну позицію по темпу соціально-економічного розвитку.

Такий унікальний паркінг буде збудовано на території гаражнобудівельного кооперативу «Озерний» (ГБК «Озерний») (проспект Маршала Тимошенка, 2Ж) в Оболонському районі столиці. Таким чином, разом з 540 членами кооперативу власниками паркувальних боксів стануть іще 2080 киян.


Мета конкурсу: Відбір прикладів успішних практик, моделей реалізації проектів неурядових громадських організацій та бізнес структур, спрямованих на вирішення актуальних проблем місцевих громад, для представлення їх на ІІ Форумі соціальних інвестицій у м.Львові 6-7 травня 2010 року.

«Успішною практикою» може бути проект, громадська ініціатива, програма.


Терміни проведення конкурсу: 23.03-15.04.2010 р.

Открыт конкурс 7-й Рамочной Программы ЕС - FP7-PEOPLE-2010-IRSES в рамках акции Марии Кюри «Международный обмен научными кадрами (International Research Staff Exchange Scheme)». Срок подачи заявок – 25 марта 2010 г.

Цель акции IRSES - усиление научного сотрудничества между научными организациями стран-членов Европейского Союза/ассоциированных с 7РП стран (MS/AC) и организациями из стран, с которыми у Еврокомиссии подписаны (или находятся в стадии подписания) Соглашения о научно-техническом сотрудничестве или которые входят в Европейскую программу добрососедства (European Neighbourhood policy) посредством обмена кадрами и проведения мероприятий по установлению/развитию контактов.

Все більша кількість людей в сучасному світі починає піклуватися про своє здоров'я. А оскільки ми живемо в століття високих технологій та технічного прогресу, зростає інтерес до питання про вплив техногенних факторів на здоров'я людини.

Одним з техногенних факторів, що впливають на здоров'я людини, є широке використання різної електронної техніки. Дійсно, уявити сучасне життя без телевізора, комп'ютера чи мобільного телефону досить складно. Але як впливають на нас ці блага цивілізації?

Вважається, що шкоду здоров'ю людини наносять електромагнітні поля, що випромінюються моніторами персональних комп'ютерів, телевізорами, мобільними та радіотелефонами, іншою електронною технікою.

Але дослідження останніх років показали, що, крім електромагнітного випромінювання, є ще й торсіонні поля, які часто називають інформаційними (найбільш відомими дослідниками в цій галузі є Г.І.Шипов, А.Е.Акімов, О.В.Бобров, В.П.Казначеев, А.Р.Павленко). Експериментально встановлено, що електромагнітні випромінювання мають торсіонну (інформаційну) компоненту.

Незважаючи на всі досягнення сучасної фармакологічної медицини, цілий ряд хвороб перемогти або суттєво знизити їх кількість не вдаеться, в зв'язку з чим зростає інтерес і до нетрадиційної медицини.


29 травня офіційно стартував конкурс на кращі інноваційні ідеї та проекти.

У відкритті програми «Інновації в громаду. Від ідеї до реалізації» прийняли участь представники громадських організацій, державних установ, приватних підприємств та науково-дослідних інститутів.


За результатами слухань було прийнято за основу багатосторонню публічну угоду про співпрацю, яка дозволить утворити правове поле для реалізації інноваційних проектів.

Український незалежний Фонд інноваційного розвитку запрошує до конкурсу на посаду третейського судді та відкриття представництва суду в областях України

Постійно діючий Третейський суд при УНК МТП
01034, м. Київ, вул. Рейтарська, 19-Б, www.iccua.org

Для відкриття представництва Третейського суду при УНК МТП необхідно:

1. Місце, контактні телефони та адреса розташування представництва.
2. Список осіб, які будуть Третейськими суддями. (на кожну людину необхідно-копія паспорта ,ідентифікаційного коду, резюме, копія трудової книжки, копія диплома, 6 фотографій 3х4, копія закордонного паспорта, контактний телефон).

Після отримання цих даних, буде проведено відбірковий конкурс, переможців буде проведено через Міністерство Юстиції України, де їх буде офіційно зареєстровано.Наш Фонд располагает разработками, имеющими мировую значимость. Они могут быть использованы в различных отраслях народного хозяйства в качестве стратегических направлений развития для решения социальных, экономических и экологических проблем общества.
Эти разработки позволяют отказаться от прямого сжигания нефти, каменного и бурого угля, природного газа, отказаться от использования ядерного топлива.

Мы готовы к строительству предприятий по производству высококачественного и дешевого горючего из местного сырья, а также по производству альтернативных, возобновляемых энергоносителей.


Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!