Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » » Tренінг "Техніка - чиста мова" 22.04.12 - 23.04.12 Київ

Tренінг "Техніка - чиста мова" 22.04.12 - 23.04.12 Київ

Ця техніка дозволяє досліджувати кілька рівнів глибин в дискурсі клієнта.

«Чистим» мова називається тому, що утримує фасилітатора від того, щоб привносити свої метафори, припущення, натяки в розмову з клієнтом. Мета це техніки - стимулювати процес пошуку і створення метафор, ідей, само-рефлексії, «ага»-осознавания в коучинг.

Коли нашою метою є особисте зміна клієнта, Чистий мова запрошує сприйняття клієнта розвиватися, змінюватися, зазнавати метаморфози, досліджувати власний стиль і мислення органічно - по одному питання.

«Чистий», проте, не означає «без впливу». Будь-яка мова, будь-яке вираження впливає і Чистий язик не був би таким ефективним, якби не впливав. Але саме завдяки своїй здатності з повагою до сприйняття і темпу клієнта, ця техніка запрошує клієнта досліджувати власну зв'язок і процеси в системі «свідомість-тіло-дух», не «заражаючи» їх.

Інші техніки, звичайно ж, так само спрямовані на роботу з цією системою, але мало які роблять це так чисто, як це можливо з застосуванням «Чистого мови», і ні одна не заточена так чітко під роботу з метафорами.

Модель «Чистого мови», техніка питань Девіда, вперше була опублікована в 1996, в «Менше - це більше: мистецтво Чистого Мови», (Less is More: The Art of Clean Language), автори Джейм Лоуле і Пенні Томпкінс (James Lawley, Penny Tompkins). Наступна книга відображає еволюції техніки «Чистий Мова переглянутий: еволюція моделі» (Clean Language Revised: evolution of Model).

Для новачків ми пропонуємо ознайомитися з брошурою в дві сторінки про те, як використовуються метафори, стаття «Розмова з Метафорою» (Conversing with Metaphor). Рекомендуємо також Анжелар Данбар «Використання метафор в коучинг» (Angelar Dunbar «Using Metaphors with Coaching»).

Мова - це незмірно більше, ніж слова. І техніка «Чистий мова» без слів пояснює як задавати питання тілом, рухами, звуками, інтонаціями і всім спектром невербальної поведінки. Дуже багато інформації зберігається в жестах, погляд, міміці і в кожному знаку та Чистий мова - відмінний інструмент мотивувати коучів розкривати те, що залишається за словами.

Контактна інформаціяКомпанія:
Golden Staff

Контактна особа:
Щервяніна Марина

Телефон:
(044) 234-35-58

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!