Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » » відкритий майстер-клас: Тенденції у соціальних інформаційних кампаніях

відкритий майстер-клас: Тенденції у соціальних інформаційних кампаніях

10 березня відкритий майстер-клас на тему «Тенденції в соціальних та благодійних комунікаціях» від Свена Нійса (Sven Nijs) експерта з комунікацій, керуючого партнера бельгійської рекламної агенції Cherry & Cake.

Свен розповість про очікувані тенденції комунікаційних кампаній в соціальній та благодійній сфері, продемонструє ключові комунікаційні складові некомерційних і соціальних ініціатив на найкращих європейських прикладах, разом з учасниками спробує розробити оригінальну соціальну кампанію, а також шляхи її реалізації.

Коли: 10 березня 2011 року з 14.00 до 17.00

Де: вул. Ризька,15, офіс МГО «Інтерньюз-Україна»

Для кого: журналісти, редактори, рекламісти, PR-менеджери, медіа та громадські активісти, загалом усі, кому цікава соціальна журналістика, висвітлення соціальних проблем

Умови участі: майстер-клас безкоштовний та відкритий для професіоналів, які працюють у сфері соціальних комунікацій!

Реєстрація обов'язкова! Для участі у майстер-класі необхідно заповнити реєстраційну анкету http://sotsialka.livejournal.com/682.html. Заявки приймаються до 16.00 9 березня 2011 року.

Результати відбору: Учасники отримають підтвердження реєстрації в залежності від наявних місць у середу 9 березня.

Трохи довідки про гуру: Свен Нійс (Sven Nijs) є засновником та керуючим партнером бельгійської рекламної агенції Cherry & Cake. З 2010 року він також керує креативним напрямом агенції. Свен спеціалізується на створенні крос-медійних кампаній, а також працює над брендами та їх зв’язком з споживачами. Він має 17 років досвіду в області комунікації і цифрових медіа, працював серед інших в Saatchi & Saatchi (глобальна мережа рекламних агенцій), LBI та Nurun Нью-Йорк (інтерактивна маркетингова агенція). Наразі консультує проект ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» щодо креативних ідей для інформаційний кампаній.

Із запитаннями звертайтеся до Ольги Сушицької, моб. 067-243-63-55, ел. пошта osushytska@internews.ua

ДОВІДКА
Мережа соціальної журналістики в Україні була ініційована у грудні 2009 року проектом Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» http://www.vsirivni.com.ua/. Відтоді Проект ЄС щомісяця проводить цікаві неформальні зустрічі, тренінги, майстер-класи, лекції, презентації, прес-тури та флеш-моби на соціальну тематику. Завдяки Мережі журналісти мають можливість ознайомлюватися з найкращими європейськими та українськими практиками, знаннями та обмінюватися досвідом задля розвитку соціальної журналістики в Україні. Приєднуйтесь до мережі тут http://sotsialka.livejournal.com/

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!