Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » » 25 березня 2010 року з 17:00 до 19:00. засідання АНАЛІТИЧНО – ДИСКУСІЙНОГО КЛУБУ, Львів

25 березня 2010 року з 17:00 до 19:00. засідання АНАЛІТИЧНО – ДИСКУСІЙНОГО КЛУБУ, Львів

Алгоритм роботи клубу:

1. Пленарне засідання. Вступне слово координатора про правила та алгоритм роботи засідання. Формування списку питань для розгляду та визначення шляхом голосування їх рейтингу. Формування та затвердження критеріїв оцінки рішень означених питань.
Результат: списки питань та критеріїв. Тривалість - 10 хв.

2. Пленарне засідання. Розподіл учасників по профільних групах у відповідності до рейтингового списку питань за критерієм компетентності та бажанням працювати в області певної проблематики. Розподіл учасників по перехресних групах, у які б входило по одному учаснику кожної з профільних груп. Оптимальна чисельність учасників у малій групі - 5 осіб, можлива – 4…9.
Результат: зведений список учасників груп. Тривалість – 10 хв.

3. Робота у складі профільних груп. Визначення можливих підходів до вирішення профільного питання з використанням методики проведення мозкового штурму або інших методик.
Результат роботи: список можливих підходів. Тривалість - 20 хв.

4. Робота у складі перехресних груп. Інформування по черзі кожним учасником інших членів перехресної групи про можливі підходи до вирішення профільних питань з подальшим спільним їх обговоренням.
Результат роботи: список зауважень, заперечень, доповнень та пропозицій до запропонованих профільними групами підходів вирішення питань. Тривалість - 30 хв.

5. Робота у складі профільних груп. Підготовка та прийняття консенсусом остаточного рішення .
Результат роботи: схематичне зображення суті рішення та доповідь тривалістю до 5 хв., яка включає його аналіз на відповідність до визначених на початку критеріїв. Тривалість – 20 хв.

6. Пленарне засідання. Виголошення та затвердження (шляхом голосування без обговорення) доповідей профільних груп. Результат роботи: затверджені доповіді. Тривалість – 20 …. 30 хв.

7. Публікація та поширення інформації за результатами роботи аналітично-дискусійного клубу його учасниками самостійно поза рамками засідання.


Координатор першого засідання клубу – Тарас Плахтій
Для ефективної організації роботи вітається попередній запис через СMC на тел. 050 317 37 01
або листом на електронну скриньку
lad.club2010@gmail.com

Рекомендуємо учасникам до засідання ознайомитися з публікаціями про психологічні особливості функціонування малих груп та засади роботи в командах або проектних групах.


Також просимо завчасно сформулювати та підготувати у письмовому вигляді найактуальніше на погляд учасника ОДНЕ питання для можливого розгляду на засіданні клубу у рамках тривалості його роботи.

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!