Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » » 11 жовтня 2011р відбудеться Всеукраїнський круглий стіл:«Етапи успішного складання бізнес-плану» та «Захист прав інтелектуальної власності»

11 жовтня 2011р відбудеться Всеукраїнський круглий стіл:«Етапи успішного складання бізнес-плану» та «Захист прав інтелектуальної власності»

11 жовтня 2011р. у Міжнародному Інституті Менеджменту відбудеться Всеукраїнський круглий стіл «Етапи успішного складання бізнес-плану» та «Захист прав інтелектуальної власності»
Час проведення: 12:00 – 16:00
Місце проведенння: Міжнародний інститут менеджменту (м.Київ, вул.Шулявська, 10/12Д)

Спікери Всеукраїнського круглого столу:
Анна Дегтерева - Генеральний директор Global Management Challenge Ukraine, організатор конкурсу
Олександр Кардаков – Голова наглядової ради компанії «Октава Капітал», засновник компаній «Інком» та «Датагруп», генеральний партнер конкурсу
Олена Галушко – засновник та директор консалтингової компанії «Арлен», автор 39 науково-практичних публікацій з менеджменту, фінансів, маркетингу, антикризового управління, спікер міжнародних конференцій, тренер з антикризового управління, контролінгу, бізнес-планування, експерт конкурсу.
Цього року программа Круглих столів побудована таким чином, що кожен учасник після проходження повного циклу, буде цілком готовий до написання Executive Summary (підсумкового резюме проекту) та зустрічі з інвесторами на Road-Show.

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!