Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » » IV Міжнародний інвестиційний форум та I Західноукраїнська виставка-фестиваль

IV Міжнародний інвестиційний форум та I Західноукраїнська виставка-фестиваль

Тернопільський край є справжньою перлиною на інвестиційній карті України. Вдале географічне розташування, значний природно-ресурсний потенціал, розвинута виробнича інфраструктура, унікальні природно-кліматичні умови, історична спадщина і туристично-рекреаційні ресурси, науково-освітній потенціал та висококваліфіковані кадри, динамічно зростаючий ринок збуту продукції – усе це вдало відрізняє Тернопільську область від інших регіонів України.

В економічній сфері область зацікавлена у розвитку високопродуктивного агропромислового та високотехнологічного промислового комплексів, організації виробництв нових видів енергії з відновлювальних джерел, модернізації транспортної інфраструктури, освоєнні мінерально-сировинної бази зі створенням виробництв в регіоні, розвитку туристичного рекреаційного комплексу.

То ж, щоб віднайти спільну зацікавленість у співпраці, переконатись, що Тернопільщина – привабливий туристичний регіон та чудове місце для реалізації бізнесових ідей та нових проектів, запрошуємо взяти участь у IV Міжнародному інвестиційному форумі та І Західноукраїнській туристичній виставці-фестивалі, які відбудуться впродовж 15-17 травня 2009 року в м. Тернополі.

Очікуємо на участь у заходах керівництва держави та центральних органів виконавчої влади, закордонних дипломатичних установ України, іноземних дипломатичних установ та міжнародних організацій в Україні, їх економічних підрозділів, іноземних інвесторів та торговельних партнерів, консалтингових компаній, центрів, асоціацій, фундацій, офіційних делегацій регіонів країн – партнерів та потенційних партнерів міжрегіонального співробітництва області, представників владних структур обласних центрів України, українського бізнесу, туристичних фірм та операторів, широкого кола туристів.

Під час заходів можна буде ознайомитись із загальним економічним потенціалом області та кожного району зокрема, обговорити двосторонні пропозиції для співпраці на коопераційних біржах за галузевим спрямуванням та оглянути пропоновані інвестиційні об’єкти, відвідати найпривабливіші туристичні місця Тернопільщини, взяти участь у конференціях та «круглих столах», а також презентувати власні туристичні можливості під час туристичної виставки-фестивалю.

Сприяння проведенню заходів в області надають: Український центр сприяння іноземному інвестуванню (м. Київ), Західноукраїнська філія Європейської Бізнес Асоціації (м. Львів), Тернопільський національний економічний університет, Тернопільська Торгово-промислова палата, Торгово-розважальний центр «Подоляни» (м. Тернопіль).

Для участі у заходах заповніть, будь-ласка, РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ та направте її за вказаними у ній реквізитами ДО 1 ТРАВНЯ 2009 РОКУ.
Будемо раді вітати вас на Тернопільській землі!

Анкети тут:
http://www.oda.te.gov.ua/index.php?module=economics§ion=174

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!