Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » » 25-26 березня 2010 року, м. Кременчук - виїзне засідання УНФІР

25-26 березня 2010 року, м. Кременчук - виїзне засідання УНФІР

26 березня пройде засідання Правління ICC Ukraine у конференц - залі ТРК «Європа» за адресою: м. Кременчук, вул. Леніна, 7. Реєстрація учасників о 9:30.

По завершенню Правління о 12:30 відбудеться прес-конференція на тему: «Інноваційний розвиток регіонів України». Участь у зустрічі з журналістами візьмуть: Володимир Щелкунов, президент ICC Ukraine; Володимир Матицин, керівник РП ICC Ukraine у Полтавській області; Сергій Москвін, заступник Голови Державного агентства України з інвестицій та інновацій; Валерій Гіжицький, віце-президент з питань експорту та імпорту; Руслан Синельников, президент УНФІР. У центрі уваги наступні питання: перспективи розвитку інновацій в Полтавській області; як шукати інвесторів за кордоном; чи є попит на інновації в Україні; як працюють українські підприємці на ринку нанотехнологій (практичний досвід).

Головною метою функціонування представництв ICC Ukraine в регіонах є сприяння ефективному вирішенню нагальних питань діяльності національного бізнесу у тісній взаємодії з облдержадміністраціями та регіональними торгово-промисловими палатами. Серед пріоритетних завдань - лобіювання та захист інтересів вітчизняного виробника на світових ринках, сприяння всебічному розвитку національного підприємництва. На сьогодні представництва ICC Ukraine діють у всіх регіонах України та 23 країнах світу, серед яких: Росія, Сполучені Штати Америки, Данія, Італія, Австрія, Німеччина, Канада, Японія, Корея, Китай, Індія та інші.

Прес-центр УНФІР

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!