Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » Дві інноваційні бібліотеки презентуватимуть Україну в Данії

Дві інноваційні бібліотеки презентуватимуть Україну в Данії

З 18 по 22 червня 2011 року у м.Орхус, Данія, відбудеться міжнародна конференція Next Library 2011. Україну офіційно на цьому заході представлятимуть дві культурні інституції – Тернопільська обласна бібліотека для молоді та Вінницька ОУНБ ім. К.А. Тімірязева.

Участь України в цьому престижному заході забезпечили Юлія Кашпрук (Вінницька ОУНБ ім. К.А. Тімірязева) та Ірина Грохольська (Тернопільська обласна бібліотека для молоді), які стали стипендіатами програми «Бібліоміст» – проекту модернізації вітчизняних бібліотек.

Нагадаємо, 11 квітня на Ярмарку інноваційних бібліотечних послуг, що відбувся в «Українському домі», проект тернопільської книгозбірні – «Веб 2:0 на вашу користь» отримав І місце в конкурсі проектів на кращу інноваційну бібліотечну послугу за напрямком «Інноваційні проекти бібліотеки в навчальній діяльності». Окрім того, нещодавно Тернопільська обласна бібліотека для молоді стала переможцем конкурсу проектів розвитку місцевих громад ініціативи «Лідер бібліотечної справи-ІІ» за проект «Творчість молодих в он-лайн: літературний відео-подкаст «Провесінь Тернопілля».

Співорганізаторами Ярмарку інноваційних бібліотечних послуг виступили Міністерство культури України, Програма «Бібліоміст», Українська бібліотечна асоціація, Програма сприяння Парламенту ІІ (PDP ІІ) Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), а також відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні, компанія Мicrosoft.

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!