Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » Творчий тиждень Werkwoche-2011 в Німеччині

Творчий тиждень Werkwoche-2011 в Німеччині

Центр європейських ініціатив запрошує активну та креатину молодь взяти участь у міжнародному обміні, що відбудеться у молодіжному центрі Хіршлюх, м. Шторков (Німеччина) 4-14 серпня 2011 року. До уваги молоді з Німеччини, України та Польщі будуть представлені сім творчих майстерень, у яких вони зможуть розкрити свої таланти.

Учасникам пропонується графіка, «гра зі світлом», театр, гра в оркестрі/музичній групі, театр танцю, фотографія та цифрова фотографія. Вести майстерні будуть професійні тренери з Німеччини. Фіналом занять будуть презентації кожної з майстерень.

Графіка – ви зможете створити власноруч календар через використання різноманітних графічних прийомів, а також технологій друку та живопису. Це може бути календар на місяць, календар садівника або навіть календар на рік.

«Гра зі світлом» – під час семінару ви будете створювати свої власні лампи.

Театр – ви будете грати цікаві, фантастичні і, можливо, абсурдні сцени. Вам будуть необхідні: зручний одяг, «чорний гумор», бажання грати.

Гра в оркестрі/музичній групі – ви хочете грати в оркестрі або музичній групі – все є можливим! Для участі в цій майстерні необов’язково мати попередній музичний досвід. Ви можете використати свій голос або грати на будь-яких предметах. Результатом будуть танцювальні ритми близьких чи далеких країв.

Театр танцю – результатом цієї майстерні буде суміш різних танцювальних стилів з різних культур і традицій. Вам знадобиться зручний одяг, та, можливо, кольорові костюми для фінального шоу.

Фотографія – в цій майстерні ми будемо говорити та експериментувати на тему мови фотографій. Що нам говорять фотографії про свого автора? Наприкінці ми зробимо вікторину для учасників. Всі фотографії будуть зроблені за допомогою аналогових камер.

Цифрова фотографія – ви дізнаєтеся про формати файлів, методи фотографування та редагування цифрових зображень.

Тиждень креативності був і залишається місцем зустрічі різних поколінь та міжнародної спільноти в неформальній атмосфері в оточені природи.

Також в програмі обміну: екскурсія до Берліну, національні вечори та веселе міжкультурне спілкування.

Робоча мова: німецька (базовий рівень знання є обов’язковим) та англійська. Для участі у деяких майстернях (театр) вільне володіння німецькою є обов’язковою умовою.

Вік учасників: 18-26 років.

Організатори забезпечують безкоштовно: харчування, проживання, участь у творчих майстернях, необхідні матеріали та обладнання, екскурсію до Берліну.

Учасники самостійно сплачують: транспортні витрати, витрати, пов’язані із отриманням візи, організаційний внесок – 30 євро.

Умови участі: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 15 травня 2011 року включно заповніть он-лайн анкету. Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

Організатори: Jugendhilfe und Sozialarbeit e.V. (Німеччина, м. Фюрстенвальде).

Партнери з України: СМГО «Центр Європейської Ініціатив».

За детальною інформацією звертайтесь: Центр європейських ініціатив, www.eu.sumy.ua, e-mail: info@eu.sumy.ua.

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!