Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » Триває Всеукраїнський конкурс ідей на захист свободи висловлення думок

Триває Всеукраїнський конкурс ідей на захист свободи висловлення думок

Координаційна рада Громадської кампанії проти встановлення цензури в Україні подовжує Всеукраїнський конкурс ідей дій на захист свободи висловлення думок.

Мета конкурсу ідей - підтримка локальних ініціатив, спрямованих на привернення уваги громадськості до проблеми обмеження свободи вираження думок. Конкурс проводиться в рамках всеукраїнської громадської кампанії, метою якої є скасування неякісного закону «Про захист суспільної моралі».

Пріоритет надається ідеям організації та проведення публічних акцій, перформансів, а також розробці листівок, банерів, демотиваторів, відеороліків та подкастів.

У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі, не залежно від віку, місця проживання, професійної підготовки, членства у творчих спілках і т.п.

Заявки приймаються у вільній формі на електронну адресу postup.hrc@gmail.com до 10 квітня 2011 року.

П’ять кращих ідей будуть реалізовані в рамках Громадської кампанії проти впровадження цензури в Україні, яка адмініструється Правозахисним центром «Поступ» в рамках програми малих грантів Марека Новицького за фінансової підтримки Інституту Відкритого Суспільства (OSI).

Оргкомітет конкурсу:
Ольга Саломатова - координатор проектів Гельсінського фонду з прав людини в Польщі;
Володимир Яворський - виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини;
Костянтин Рєуцький - голова правління Правозахисного центру «Поступ», прес-координатор Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини»;
Наталія Соколенко - журналіст телеканалу СТБ, учасник кампанії «Стоп цензурі!».

«Багато хто зітхнув з полегшенням, довідавшись про ліквідацію Національної експертної комісії. Однак не варто забувати, що Комісія - всього лише орган, який діяв на підставі закону. Не досягши внесення суттєвих змін до Закону «Про захист суспільної моралі», ми не усунемо причину проблеми, - роз’яснює існуючу проблему голова правління Правозахисного центру «Поступ» Костянтин Реуцький. - Є всі підстави вважати, що функції Комісії будуть перерозподілені між діючими органами влади. Важливо пояснити громаді, що Закон України «Про захист суспільної моралі» може стати додатковим інструментом репресій по відношенню до незгодних – людей, що бажають висловлювати свої думки».

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!