Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » Відбудеться практичний семінар молодого лідера для активної молоді

Відбудеться практичний семінар молодого лідера для активної молоді

Інститут Політичної Освіти та Національний комітет громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає» в рамках проекту «Транснаціональна мережа з захисту прав призовників: захист молоді в ситуації державної дискримінації», що реалізується в Україні ГО «Центр Громадянських Свобод» за фінансової підтримки Європейської Комісії запрошує до участі активну молодь до участі в практичному семінарі молодого лідера.

Усі учасники всеукраїнського семінару, який відбудеться 16-17 квітня у м. Львові, будуть відібрані на конкурсній основі. Для перемоги в конкурсному відборі та участі в семінарі (перевага надаватиметься авторам ідей найбільш вдалих міні-заходів), слід стисло на 2-3 абзаци викласти концепцію заходу, який ви плануєте провести у власному місті (загальна тема – «Мир та безпека»).

Можливі тематики:
- просвітництво призовної та іншої молоді;
- реформування збройних сил;
- зміна правил призову;
- просування демократичної моделі альтернативної служби;
- захист військовослужбовців строкової служби;
- пропаганда ідей миротворчості тощо:

До участі запрошуються молодіжні лідери, представники громадських організацій з усіх областей України.

Кожен відібраний учасник буде запрошений до співпраці в рамках загальної реалізації проекту та до співпраці з національним комітетом ГК МВАРТА. Усі учасники матимуть змогу:

1. Пройти 2-денний семінар Інституту Політичної Освіти 16-17 квітня 2011 року у м.Львові (тематики: сучасні форми діяльності громадських активістів, підготовка, організація і проведення вуличних заходів, запрошення учасників та ЗМІ, ресурсне забезпечення, правовий захист тощо);

2. Провести міні-захід у місті (області), яку представляє учасник, за підтримки (у т.ч. фінансової) ГК МВАРТА та ГО «Центр Громадянських Свобод» в квітні-травні;

3. Стати учасником громадянського форуму у м.Києві в травні 2011 року та презентувати результати проведеного заходу (із відшкодуванням транспортних витрат).

Для участі у семінарі необхідно надати:

- заповнену анкету в якій зазначити ідею міні-заходу, який планується провести;

- коротке резюме (автобіографічні відомості);

- рекомендацію від молодіжної громадської організації чи органу студентського самоврядування (перевага надаватиметься рекомендаціям від учасників кампанії МВАРТА). Кандидати можуть також рекомендувати себе самі, відповідно обґрунтовуючи заяву своїми здобутками в громадсько-політичному житті

Заповнені документи слід надіслати на електронну пошту office@ipo.org.ua не пізніше 5 квітня (до 19:00), з позначкою в темі листа «Seminar 16-17.04.2011».

За результатами відбору буде сформована група учасників в кількості 25 осіб. Усі учасники будуть повідомленні про результати конкурсу 9 квітня.

Учасники навчань забезпечуються харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами, відшкодуванням транспортних витрат згідно з умовами організаторів.

Із питань отримання додаткової інформації: office@ipo.org.ua, www.ipo.org.ua

Додаткові контакти: 04080, м.Київ, вул. Турівська, 31, 28, тeл. (050) 372-5-100, Олександр Солонтай, член нацкомітету, експерт oleksandr.solontay@gmail.com, www.mvarta.org.ua

Джерело : Інститут Політичної Освіти

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!