Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » Лист моральної підтримки японському народу від організацій громадянського суспільства України

Лист моральної підтримки японському народу від організацій громадянського суспільства України

Природно-техногенна катастрофа в Японії не залишила байдужим жодного громадянина нашої країни. Усі співчувають великому народу Японії. Кримськотатарський ПЕН-клуб пропонує організаціям громадянського суспільства України приєднатися до листа моральної підтримки японському народу на адресу Посольства Японії в Україні.

Кожна охоча організація в коментарях до цього повідомлення може залишити свою назву (та можливо якісь коригування до тексту листа), а потім Кримськотатарський ПЕН-клуб направить цей колективний лист від українських організацій громадянського суспільства до Посольства Японії в Україні.

Текст листа:
Японський народ своєю надзвичайною працьовитістю та культурою завжди викликав повагу світової спільноти. Чималі програми допомоги Україні, в тому числі організаціям громадянського суспільства України, з боку Японії (наприклад такі відомі, як Грантова допомога проектам людської безпеки "Кусаноне") внесли вагомий вклад у процес ефективного розвитку нашої молодої держави.

Природно-техногенна катастрофа в Японії не залишила байдужим жодного громадянина України. Організації громадянського суспільства України співчувають великому народу Японії та надають йому моральну підтримку. Народ Японії повинен знати, що українська громадськість щиро висловлює жаль з приводу катастрофи та загибелі людей, поважає мужність та стійкість японського народу.

У цей тяжкий час знайте, що ми з Вами і ми впевнені, що ніякі катаклізми не в змозі здолати великий дух японського народу!
Мітки: Японія

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!