Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


» » Найбагатші американці віддадуть половину статків на благодійність...А найбагатші українці?

Найбагатші американці віддадуть половину статків на благодійність...А найбагатші українці?

У рамках кампанії The Giving Pledge Уоррен Баффет, Білл і Мелінда Гейтс проводять вечері із заможними американцями, під час яких закликають їх розлучитися, як мінімум, з половиною своїх накопичень, заявивши про це публічно. Учасникам проекту пропонується написати відкритий лист, в якому містилося б пояснення рішення віддати частину статків. На сайті www.thegivingpledge.org вже розміщені листи десятків мільярдерів, які приєдналися до ініціативи.

Ларрі Еллісон, зокрема, написав, що вже віддав сотні мільйонів доларів на медичні дослідження і освітні проекти, однак робив це без розголосу. "Уоррен Баффет особисто попросив мене написати цей лист, тому що, як він сказав, цим я зроблю приклад і вплину на інших. Сподіваюся, так і буде", - сказано в листі засновника Оracle.

Відзначимо, що The Giving Pledge не зобов'язує багатіїв укладати будь-які контракти або перераховувати на її рахунок гроші. У рамках кампанії їм лише пропонується взяти на себе моральне зобов'язання перерахувати половину грошей на благодійність.


Сам Уоррен Баффет, який заробив мільярди доларів на вдалих інвестиціях, за що отримав прізвисько оракул з Омахи, раніше написав листа, в якому заявив, що був неймовірно щасливий в 2006 році, коли ухвалив рішення перерахувати 99% свого статку до фонду Білла і Мелінди Гейтс.


Ця ініціатива продовжує давню традицію філантропії серед надбагатих американців, які віддають перевагу віддавати гроші на благодійні цілі, ніж податковому відомству.


Нинішня кампанія із залучення нових учасників цієї ініціативи почалася в червні, коли з закликом до участі в ній виступив знаменитий американський інвестор Уоррен Баффет.

"Ми тільки приступили до цієї справи і відразу отримали неймовірний відгук", - сказав він.

"Клятва дарування", за словами Баффета, дає можливість сім'ям найбагатших американців говорити про те, що робити з їх багатствами.

Вона передбачає одну умову - ті, хто зобов'язується віддати свої гроші на цілі благодійності, повинні публічно підтвердити свої наміри, підписавши письмове зобов'язання."Я присвячую більшу частину мого статку справі поліпшення освіти. У цьому ключ до виживання роду людського", - написав кінорежисер Джордж Лукас у своєму листі до "Клятви дарування".

Організація повідомляє, що багато хто з жертводавців дають зобов'язання по сумах, які набагато перевищують обумовлений мінімум в 50%.

Уоррен Баффет спільно з Біллом Гейтсом і його дружиною Меліндою провів за минулий рік численні зустрічі з американськими мільярдерами з метою залучення їх до участі в цій філантропічній ініціативі.

Сам Баффет, глава інвестиційної компанії Berkshire Hathaway, зобов'язався віддати 99% свого статку у фонд подружжя Гейтс, а також іншим благодійним організаціям.


Журнал Forbes оцінює статок Баффета в 47 мільярдів доларів. Білл Гейтс, якого журнал вважає другою найбагатшою у світі людиною, вже пожертвував більше 28 мільярдів доларів своєму фонду.

Всього в США, за даними журналу Forbes, проживає 403 мільярдера.


УНФІР-інформ.

Коментарі до статті:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під власним логіном.
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!