Залучення грантів та міжнародної технічної допомоги для України Дивись детальніше! Молодіжний ресурсний центр України Дивись детальніше! Шлях до ВОЛІ Русі - України - звільни розум! Дивись детальніше!


Молодіжний Ресурсний Центр України

Молодіжний Ресурсний Центр (МРЦ)
Українського незалежного Фонду інноваційного розвитку (УНФІР)Хто володіє інформацією – той володіє світом
Мудрість ХХ століття

Хто впорядковує інформацію – той володіє світом
Мудрість ХХІ століття


www.mrc.net.ua - Молодіжний Ресурсний Центр України при Українському незалежному Фонді інноваційного розвитку.
Руслан Синельников: Чи збудеться українське інноваційне чудо? Руслан Синельников: Чи збудеться українське інноваційне чудо?

Відповідаєш - ти!


На початоку "незалежності" Україна володіла значними можливостями для успішного розвитку в науково-технологічній сфері. В Україні було створено науково-технічний потенціал, який за багатьма параметрами відповідав рівню найбільш розвинених країн...

Вітчизняна наука та технології з окремих пріоритетних напрямів, наприклад, матеріалознавства, теоретичної фізики, математики, зварювального виробництва, захисних та зміцнюючих покриттів, біотехнологій тощо, зберігають передові позиції у світі. Проте цей перехід стримувався загальною орієнтацією економічного розвитку на екстенсивний тип відтворення, що зумовлювалося застарілістю форм і методів директивного планування, обмеженим доступом галузей загального призначення до інноваційних результатів, недосконалістю критеріїв ефективності економічного розвитку, обмеженістю фінансових ресурсів та відсутністю налагоджених і постійно діючих механізмів їхньої концентрації на інноваційних пріоритетах.

В сучасному світі відбувається переоцінка основних цінностей.

Від економічної спрямованості суспільство переходить до інноваційної, від нагромадження матеріального багатства як основи особистого добробуту – до нагромадження інформації як основи суспільного прогресу. Не так володіння матеріальними благами, як володіння інформацією та інтелектуальним потенціалом визначають місце людини в сучасному суспільстві. Інвестиції в людський капітал і формування на цій основі інтелектуального капіталу суспільства перетворюються на пріоритетний загальнонаціональний інтерес.

Інноваційний тип економічного розвитку дедалі більше стає тим фундаментом, який визначає економічну міць країни та її перспективи на світовому ринку. В свою чергу інноваційна діяльність є складним процесом трансформації новоотриманих ідей та знань в об’єкт економічних відносин. Зрозуміло, що такий процес становить складну багаторівневу систему економічних відносин щодо “уречевлення” знань, якій властиві специфічні взаємозв’язки та закономірності. З огляду на значну, часом визначальну роль, яку інноваційні процеси відіграють в сучасній економіці, визначення та врахування цих особливостей є неодмінною умовою забезпечення ефективності економічної стратегії держави.
38 американських мільярдерів підписали зобов'язання віддати не менше половини свого майна на добродійність. Вони приєдналися до найбільшої в історії благодійної ініціативи The Giving Pledge, з якою в червні цього року виступили найбагатші американці Білл Гейтс і Уоррен Баффет.

Серед тих, хто готовий віддати 50% нажитого, виявилися мер Нью-Йорка і засновник агентства Bloomberg Майкл Блумберг, медіамагнат Тед Тернер, кінорежисер Джордж Лукас, засновник Oracle Ларрі Еллісон і багато інших відомих бізнесменів.

Українські мільярдери до таких кроків ще не готові, чи просто не поспішають?
Допоможемо їм разом?!

Вирубка лісів«Законодавство, що регулює рубки в Україні треба міняти, причому не косметично, а кардинально й чим скоріше, тем краще», - до такого висновку дійшли експерти Світового банку (Програма ENPI-FLEG), проаналізувавши законодавство щодо порядку і правил рубок, яким керуються українські лісівники у своїй повсякденній роботі.

Чому де-юре законні та ще й «спрямовані на оздоровлення лісів» рубки, де-факто мають комерційну спрямованість і погіршують стан лісу? Чому коли люди звертаються до контролюючих органів на захист свого лісу, виявляється, що дії лісорубів, які на думку громадян є алогічними й аморальними, – документально законні?! Відповіді – у доповіді «Рубки лісу в Україні: практика, теорія, проблеми» (http://www.lesovod.org.ua/node/8402)(коротка версія дослідження).
"Мильні бульбашки" інноваційВ попытках создать новинку, которая поможет опередить конкурентов, компании рискуют создать "мыльные пузыри" вместо добавочной стоимости.

Потребность в инновациях существует в любой сфере независимо от погоды на рынке. Благодаря инновациям в сфере создания товаров, услуг или инновационных методов ведения дел компании получают основное преимущество над своими конкурентами. Не являются исключением и IТ-компании. Потребители — отдельные пользователи и корпоративные клиенты — выставляют к ним повышенные требования и разочаровываются, когда они не излучают положительную энергию инноваций.

Насколько же IТ-компании хороши и сильны в сфере инноваций? Объемы финансирования и ресурсов, которые они инвестировали до кризиса в R&D, обычно составляли от 8 до 24% дохода. Но что это значит? Являются ли данные цифры доказательством того, что эти компании серьезно относились к инновациям и знали, что делают?
Автор: Taras 3 січня 2011
Знання як стратегічний актив компанії: як ними керувати?Что мы знаем о своем рынке и бизнесе? Чего мы не знаем о своем рынке и бизнесе? Что мы знаем о том, что мы не знаем? Чего мы не знаем о том, что знаем?

Эти несколько вопросов хорошо иллюстрируют задачи систем управления знаниями в современном бизнесе. "Осведомлен – значит, вооружен". С этим никто не поспорит - любой шаг так или иначе имеет свое информационное обоснование. Но не менее справедливым кажется другое высказывание: "Многие знания – многие печали". Даже в самом банальном смысле – чем больше знаешь, тем сложнее понять, что делать. Менеджмент знаний как отрасль менеджерских практик позволяет найти баланс между этими двумя полюсами и ответить на вопросы из списка сверху.
Український незалежний фонд інноваційного розвитку пропонує партнерам антикризове фінансування під 3,25% річних…

ВИД ПОСЛУГ:
надання позик юридичним і фізичним особам для фінансування проектів, збільшення оборотних коштів та інше.

ДЖЕРЕЛО ПОЗИКОВИХ КОШТІВ:
власний прибуток компанії від операцій з цінними паперами

Запрошуємо зацікавлених партнерів обговорити умови співпраці!
Дивіться детальніше...
«Мы нуждаемся во взаимном доверии и равноправном общении», - с этих слов мне бы хотелось начать разговор о молодежной политике Украины и России. На сегодняшний день перед молодым поколением обеих стран стоит множество вызовов. В первую очередь они касаются благоустройства жизни, которое включает качественное образование, интересную и доходную работу, собственное достойное жилье. И хотя подходы к решению насущных проблем (если таковые предлагаются государством) разные, заявленные цели у России и Украины, по сути, одинаковые – обеспечить молодое поколение необходимыми условиями для развития его потенциала.

Мы попытались сопоставить молодежную политику двух стран, основываясь на общедоступной информации – постановлениях правительств, законах о молодежной политике, государственных программ развития и других официальных документах. К сожалению, получить исчерпывающие, достоверные данные на интересующую нас тему крайне сложно, но мы ни в коем случае не претендуем на истину в последней инстанции. Хотелось бы, чтобы эта работа стала фундаментом для дальнейшей плодотворной дискуссии между представителями общественных молодежных организаций и политиков Украины и России.
Україна за рівнем добробуту громадян посіла передостаннє місце серед 40 європейських держав.

Про це ідеться у звіті Global Wealth 2010 швейцарського банку Credit Suisse.

Україну визнали однією з найбідніших країн Європи...

Згідно з даними звіту, середній розмір статку громадянина України становить 2,7 тис. доларів, що лише на 200 доларів більше, ніж у найбіднішій державі Європи - Молдові...


У житті кожного покоління, принаймні поколінь останніх двохсот або трьохсот років, бувають такі історичні моменти, коли вже годі заплющувати очі на очевидне в суспільному житті. І тоді люди зізнаються собі в тому, що соціальній науці на той час видається "добре відомим".

Масовими соціальними "одкровеннями" повниться колективна пам’ять минулого століття (крах ідеологій і великих наративів), а нинішнє століття, щойно розпочавшись, теж піднесло чимало пізнавальних сюрпризів. Багато в чому завдяки світовій кризі ми, зрештою, вимушено відмовилися від ментального консерватизму щодо соціального й економічного устрою сучасного світу. Тож сьогодні вже не просто здається, начебто "ніщо не вічне на землі", а й справді – саме так і є.
Немає сумнівів, що бренд країни є викликом для українського бізнесу, і контексти для цього можуть бути різними.

Насамперед, бренд країни впливає на залучення інвестицій: компаніям, що працюють в Україні, доводиться витрачати чимало сил, щоб розповісти потенційним інвесторам про те, що таке Україна, та пояснити особливості ведення бізнесу в нашій країні.

В усіх звітах - від World Bank Doing Business та World Competitiveness Report – Україна є недостатньо конкурентноздатною, щоб запропонувати інвестиційно привабливий майданчик для міжнародних інвесторів. На жаль, це часто трапляється саме в аспекті прямих іноземних інвестицій, які здатні змінити долю не лише одного виду бізнесу, але й вплинути на створення обличчя цілих міст і регіонів.

МОДЕРНІЗАЦІЯ УКРАЇНИ ВИЗНАЧЕННЯ ПРІОРИТЕТІВ РЕФОРМ - ПРОЕКТ ДО ОБГОВОРЕННЯ

Проект "Стратегія модернізації України",
який пропонується громадськості для подальшого обговорення,
містить ключові, з точки зору експертів, реформи,
без яких неможливий жодний поступ...


Для отримання файлу потрібна реєстрація на сайті УНФІР
Запрошуємо Вас ознайомитися та обговорити Проект: Ви не можете завантажувати файли з нашого сервера

Цікаво, які нам пропонують соціальні інновації?


Open School of Youth Leadership створена
при Всеукраїнській громадській науковій організації “Український незалежний фонд інноваційного розвитку”
в рамках діяльності Молодіжного ресурсного центру України в партнерстві
з Громадською ініціативою “Фонд розвитку України”
у грудні 2009 року.

Запрошуємо Вас взяти участь та зареєструватися на перший безкоштовний курс.

До всіх небайдужих українців!

Виборча кампанія – на фінішній прямій.

А вибір, який нам запропонували політики – між хроном та редькою – ганебний для нас, як для європейської нації.

Але, хіба цей ВІБІР – єдиний та незворотній?

Хіба в нас немає правової, конституційної можливості вибрати інше? – Є!

Абсурдним виглядатиме майбутній маріонетковий президентик котрий матиме мінімальну підтримку народу...

ВОНИ не чекають на Ваш голос «Не підтримую жодного кандидата»!
Але ВОНИ програють!

При визначенні загальнонаціональних пріоритетів мають бути враховані інтереси молоді. Вона повинна стати активним учасником вирішення завдань, що стоять перед державою і суспільством.

Сучасна ситуація в державі й суспільстві вимагає негайних заходів, спрямованих на формування стратегії соціально-економічного, політичного й культурного розвитку України, що припускає послідовну реалізацію заходів довгострокового характеру, спрямованих на подальше вдосконалювання держави, підвищення рівня життя його населення. Це вимагає формування базових умов, які дозволять планомірно підготовляти основу для кожного наступного етапу перетворень.

Україна хронічно відстає від більшості країн майже за усіма соціально-економічними критеріями, залишається на узбіччі світових інноваційних систем, що гальмує подальший соціально-економічний і політичний розвиток. В умовах, коли провідні світові держави не справляються з оздоровленням економіки та забезпеченням соціальних гарантій своїх громадян, ті молоді демократії, що мають дефіцит ресурсів, вимушені шукати інші шляхи виходу із кризи та забезпечення подальшого політичного і соціально-економічного розвитку.
Україні потрібна інша модель економічної політики - соціально направлений державний капіталізм.

Завданням держави має бути
- реалізація ефективної антимонопольної державної політики, протидія різного роду вітчизняним та транснаціональним монополістам, детінізація та очищення економіки від корупційних тіньових схем та створення дійсно державно-регульованих ринкових умов, які необхідні для розвитку національного виробника та створення середнього класу - необхідної умови підвищення соціальних стандартів життя її громадян.

Ліберальна модель економіки, на зразок американської зовсім не підходить для України, як для постсоціалістичної держави. Курс "на ринкову економіку без державних гальм" або "шокова терапія в найгіршому варіанті" був однозначно помилковим, або свідомо-злочинним.

Можливо така модель є ефективною для Сполучених Штатів Америки, але для України ментально не підходить. Не підходить з огляду на цілий комплекс ментальних, історичних та традиційних особливостей громадян України. Держава кинула економіку країни напризволяще саме в той історичний момент, коли розпався Радянський Союз, внаслідок програної гонки озброєнь, та в часи так званої конверсії в економіці.

Шановний молодий Лідер!
в м. Кобелеве буде проходити Всеукраїнський Конгрес Молодих Лідерів за участі провідних представників бізнесу та політики:


Дати уточнюються - Оксамитова школа - "Гуру бізнесу для молоді". Мета: зформувати на регіональному рівні діючі бізнес-команди, кращі з яких складуть людський актив МРЦ і його партнерів, навчити ці бізнес команди проектній роботі, дати розуміння командної взаємодії.

Дати уточнюються - Оксамитова Школа - "Мистецтво політичної практики". Мета: зформувати на регіональному рівні діючі політ-команди, кращі з яких складуть людський ресурс на виборах, навчити ці політ-команди навичкам проектної роботи, дати розуміння командної взаємодії.

В програмі Конгресу передбачені презентації проектів та програм молодіжних організацій з усіх регіонів України, а також інформування про їх діяльність та здобутки, пошук співпраці.

Анкети для участі та первинний відбір кандидатів до 5 - 7 представників від регіону на кожен захід - в регіональних представництвах Українського незалежного Фонду інноваційного розвитку та Молодіжного Ресурсного Центру України.


Для участі у школі необхідно заповнити анкету учасника, отримати підтримку в МРЦ свого регіону та надіслати на адресу Skiba_Oleksandra()ukr.net, mrc.kadry()gmail.com

Запрошуємо організації та окремих лідерів долучитися до ОРГКОМІТЕТУ та СПІВОРГАНІЗАТОРІВ заходів!

Від кожної області за конкурсом буде відібрано по 5 учасників на кожен захід.
Шукаємо найвидатніших Тренерів!

1 2
Предыдущая     Следующая

Створити акаунт

Приєднуйтесь

Вконтакті Facebook Twitter Politiko Однокласники RSS 2.0 Форум Youtube

Наші банери

Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку
Отримати код банеру

Реклама

Опитування

Хто змінить країну, хто здатний на інновації?

Влада
Бізнес
Вчені
Еліта
Молодь
Особистості
Пенсіонери
Ніхто і ніколи

Допомога УНФІРу

Допомога Українському Незалежному Фонду Інноваційного Розвитку
Зробіть свій внесок у спільну справу розвитку України! Кожен внесок є важливим!